ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zwiastun John Wick 4 – trailer zapowiada brutalność na niespotykanym w serii poziomie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Pierwszy zwiastun John Wick 4 zadebiutował w sieci. Trailer zapowiada jak zwykle widowiskowe kino akcji, które podobnie jak w poprzednich odsłonach popularnej serii, będzie nakręcone w wyjątkowy sposób. Sceny akcji w serii John Wick to prawdziwe mistrzostwo, a na dodatek wygląda na to, że akurat czwarta odsłona będzie wyjątkowo brutalna. Wprawdzie na tym opiera się cały John Wick, ale i tak podejrzewamy, że w tej zapowiedzi nie pokazano najlepszego, co może czekać widzów.

Zwiastun John Wick 4 – pierwszy trailer i data premiery filmu

John Wick 4 trailer zwiastun Keanu Reeves na planie filmu

Obrodziło nam ostatnio bardzo dobrymi wiadomościami ze świata filmu i seriali. To dlatego, że trwa właśnie San Diego Comic-Con, czyli doroczne święto dla fanów komiksów. Tam też odbywają się przeróżnego rodzaju panele z twórcami, gdzie pojawiają się nowe informacje o przygotowywanych produkcjach. Dowiedzieliśmy się m.in. o nowej odsłonie serialu The Walking Dead, gdzie powróci jedna z kultowych postaci. Dzięki Comic-Con możemy też teraz spojrzeć na wyczekiwany zwiastun John Wick 4. Premiera John Wick 4 odbędzie się 24 marca 2023 roku, czyli niestety przyjdzie nam na tytuł poczekać jeszcze bardzo długo. Za to trailer John Wick 4 to oczekiwanie może lekko osłodzić.

Ponownie w głównej roli zobaczymy tutaj  Keanua Reevesa, ale na ekranie pojawią się także Ian McShane, Lance Reddick, Laurence Fishburne, Donnie Yen, Scott Adkins, Hiroyuki Sanada, Bill Skarsgard i Rina Sawayama. Co ciekawe w filmie nie wystąpi Halle Berry, która w trzeciej odsłonie cyklu odgrywała bardzo ważną rolę. Warto jednak pamiętać, że John Wick nie skończy się na czwartej odsłonie, ponieważ dostaniemy jeszcze przynajmniej jedną część filmowej sagi o zdeterminowanym zabójcy.

Za walki i wyczyny kaskaderskie będzie odpowiadał Chad Stahelski, który jest jednocześnie reżyserem tej części. To jego grupa kaskaderów z firmy 87Eleven sprawi, że choreografia walk ma wejść na jeszcze wyższy poziom, niż dotychczas. Będą walki na katany, strzelaniny, pościgi i… nunczako. Zdecydowanie będzie na czym zawiesić oko. John Wick to bowiem seria, która skupia się właśnie na tym, by przyciągać widza efektownymi pojedynkami i do tej pory udawało się to wyśmienicie. I oby tak pozostało.

Źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy