ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z oficjalnym zwiastunem – w obrazku wygląda to świetnie!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Serial Amazona Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy spolaryzował całą społeczność tytułowego cyklu. Jednakże czy tego chcemy, czy nie już niedługo biblioteka popularnego serwisu streamingowego wzmocni się o nową pozycję. Dziś dostaliśmy jej oficjalny zwiastun!

Co jak co, ale Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy wygląda świetnie

Co jak co, ale Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy wygląda świetnie

Można śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy jest produkcją, która dostała najwięcej recenzji w historii branży jeszcze przed swoją światową premierą. Oczywiście jest to związane z przywiązaniem społeczności tytułowej serii do dzieł wybitnego autora, jakim był J.R.R. Tolkien oraz klasycznej trylogii autorstwa Petera Jacksona.

Niemniej już 2 września tego roku Amazon Prime Video udostępni cały pierwszy sezon serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Naturalnie o produkcji oraz jej jakości fabularnej można powiedzieć bardzo dużo, ale zdecydowanie musimy docenić warstwę wizualną tego tytułu. Dziś w serwisie YouTube pojawił się najnowszy zwiastun serialu.

Zwiastun opublikowany w ramach San Diego Comic-Con

Nadchodzący serial Amazon Studios Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, po raz pierwszy w historii przedstawi heroiczne legendy Drugiego Wieku Śródziemia.
Akcja rozgrywa się tysiące lat przed Hobbitem oraz Władcą Pierścieni J.R.R. Tolkiena, przenosząc fanów do ery, która dała początek potężnym mocom, dzielnym bohaterom i niezłomnej nadziei. Jest to czas próby, czas powstania i upadków wielkich królestw i czas stawienia czoła najgroźniejszemu czarnemu charakterowi w literaturze Tolkiena.
Mający początek w okresie względnego spokoju, serial śledzi losy zarówno poznanych jak i nowych bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z wywołującym przerażenie złem, powracającym do Śródziemia. Od ponurych zakątków Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy otaczające elfią stolicę — lindon i zapierające dech w piersiach wyspy królestwa Númenoru, do najdalszych zakątków świata — oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu.

Opis serialu

Pomimo szeregu mieszanych opinii duża część fanów całego uniwersum na pewno zgodzi się ze słowami, że serialowi Amazona należy dać przynajmniej jedną szansę. Przypomnijmy, że pierwszy sezon Pierścieni Władzy będzie składać się z ośmiu odcinków, które swoją premierę zaliczą 2 września na Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon

Sprawdź najnowsze wpisy