ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ród smoka z nowym zwiastunem – tak prezentuje się prequel Gry o tron

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Gra o tron to jeden z największych seriali w historii całej branży. Pomimo tego, że finał całej sagi nieco zawiódł oczekiwania fanów, ciężko zarzucić mu jakiekolwiek inne grzechy. Nic więc dziwnego, że twórcy już wkrótce powrócą do świata przedstawionego w hitowym serialu za pośrednictwem prequela zatytułowanego Ród smoka!

Ród smoka nadciąga wielkimi krokami – oto zwiastun

Ród smoka nadciąga wielkimi krokami

21 sierpnia 2022 roku – tę datę do kalendarza powinni zapisać wszyscy wierni fani Gry o tron. To właśnie tego dnia na platformie HBO Max pojawi się pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu Ród smoka. Nowa seria będzie stanowić prequel produkcji, która podbijała serca widzów z całego świata w latach 2011-2019. Dziś do sieci trafił pierwszy duży zwiastun, który pokazuje nam, że Ród smoka może być równi wciągający co sama Gra o tron.

Produkcja oryginalna HBO Max powstała na podstawie książki George’a R.R. Martina zatytułowanej Ogień i krew. Fabuła serialu skupi się na rodzie Targaryenów oraz wydarzeniach dziejących się na 200 lat przed czasami znanymi nam z Gry o tron. Pierwszy sezon serialu będzie liczyć dziesięć odcinków, które będą udostępniona na platformie streamingowej w każdą niedzielę, począwszy od 21 sierpnia.

O sile serialu będzie stanowić bardzo szeroka grupa bohaterów oraz antagonistów. W głównych rolach wystąpią: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel i Rhys Ifans. Warto także zaznaczyć, że współtwórcą i producentem wykonawczym Rodu smoka jest sam George R.R. Martin, który stawia na całej produkcji swój stempel jakości.

Spoglądając na opinie fanów Gry o tron pod materiałami promującymi nowy serial, możemy spotkać się głównie z oznakami zniecierpliwienia oraz aprobaty. Jednakże o tym, czy Ród smoka faktycznie okaże się hitem, dowiemy się po wyemitowaniu wszystkich dziesięciu odcinków pierwszego sezonu!

Źródło: HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy