ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Morderstwo na planie serialu Prawo i porządek – czego się dowiedzieliśmy?

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Fatalne wieści docierają do nas zza Oceanu. Na planie serialu Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana doszło do morderstwa. Informacja wypłynęła do internetu wczoraj, a twórcy serii zdecydowali się na zawieszenie prac nad nowym sezonem serii. Czego udało nam się dowiedzieć o zbrodni?

Prawo i porządek wstrzymane – morderstwo na planie serialu

Prawo i porządek wstrzymane – morderstwo na planie serialu

Na planach seriali oraz filmów raz na jakiś czas dochodzi do różnego rodzaju przestępstw. W związku z tym, że do kręcenia największych produkcji używa się sprzętu wartego po kilkadziesiąt tysięcy dolarów za sztukę, ekipy filmowe mogą paść łupem złodziei. Jedno z ostatnich takich przewinień miało miejsce w marcu. Wówczas siedem osób zostało oskarżonych o kradzież kamer wartych 300 tysięcy dolarów z planu zdjęciowego serialu Lupin.

Jednakże kradzież w żadnym stopniu nie może równać się z najbardziej zatrważającym przestępstwem, jakim jest morderstwo. Do tak makabrycznego wydarzenia doszło wczoraj (tj. 19 lipca) na planie serialu Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana. Ekipa filmowa oraz aktorzy byli właśnie w trakcie kręcenia trzeciego sezonu serii. W związku z tragedią NBC, które odpowiada za produkcję serialu, zdecydowało się na zawieszenie wszelkich prac.

Do samej zbrodni doszło w okolicach godziny 5:15. Wówczas nieznany napastnik otworzył drzwi samochodu, w którym siedział 31-letni Johnny Pizzaro i postrzelił mężczyznę w głowę oraz szyję. Ofiara była odpowiedzialna za zabezpieczania planu zdjęciowego serialu. Napastnik błyskawicznie uciekł z miejsca zdarzenia, a Pizzaro został przetransportowany do pobliskiego szpitala. Niestety 31-latek zmarł.

Do całego przestępstwa doszło w na North Henry Street w Brooklynie. Nowojorska policja wszczęła dochodzenie, a aktualnie jest w trakcie analizowania nagrań z monitoringu. Specjalne oświadczenie wydało także NBC oraz Universal Television. Producenci oznajmili, że są w ścisłym kontakcie z NYPD i dostarczają policji wszystkie niezbędne informacje.

Źródło: CNN

Sprawdź najnowsze wpisy