ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Saints Row gotowe do podoboju rynku – premiera tuż za rogiem

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Premiera nowej odsłony serii Grand Theft Auto odbędzie się za dwa lub trzy lata. W związku z tym, że rynek nie lubi pustki konkurenci Rockstar mają pełne pole do popisu. Jeden z dawnych rywali GTA, czyli Saints Row, już lada moment wyda na świat nową grę! Volition właśnie poinformowało o gotowości do debiutu produktu!

Saints Row powraca na salony – jak spisze się tym razem?

Saints Row powraca na salony – jak spisze się tym razem?

Seria gier Saints Row od wielu lat uchodzi za nieco bardziej oderwaną od rzeczywistości wersję Grand Theft Auto. Można powiedzieć, że pierwsze odsłony cyklu na poważnie rywalizowały z cyklem autorstwa Rockstar, jednak w ostatnich latach Volition, czyli producent marki zdecydowanie skręcił w stronę komizmu, parodii oraz przede wszystkim sprośności. Tak się składa, że od wielu miesięcy deweloper ze Stanów Zjednoczonych zapowiada premierę nowej odsłony cyklu, która będzie stanowić swego rodzaju reboot całej franczyzy.

Pierwotnie gra miała zadebiutować na rynku w lutym tego roku, jednak ze względu na liczne opóźnienia premierę przesunięto na 23 sierpnia. Wczoraj (tj. 19 lipca) studio odpowiedzialne za produkcję Saints Row poinformowało, że produkcja osiągnęła złoty status. Oznacza to, że wszelkie prace deweloperskie zostały zakończone, a przed nami tylko i wyłącznie proces wydawniczy oraz marketingowy. Preorder gry możemy już teraz zamówić dedykowanej stronie internetowej.

W dniu premiery Saints Row będzie dostępne w wersjach na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Czego możemy spodziewać się po humorystycznym akcyjniaku? Przede wszystkim tego, do czego przyzwyczajono nas w poprzednich latach — dużo strzelanin, jazdy przeróżnymi pojazdami, sprośnego i czarnego humoru oraz możliwości personalizacji niemalże każdego elementu naszej postaci.

Wizualnie gra powędrowała w klimaty komiksów oraz kreskówek. Jednakże niech ta przyjemna dla oka kreska was nie zmyli — Saints Row to produkcja skierowana przede wszystkim do starszych graczy!

Źródło: Volition

Sprawdź najnowsze wpisy