ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja biblioteki HBO Max – kilka powrotów, które warto mieć na uwadze

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO Max to wprawdzie parę nowości, ale też kilka powrotów na platformę. I to te tytuły, które ponownie pojawiają się w streamingu, warto mieć na uwadze. HBO Max dalej nie do końca uzupełniło jeszcze katalog filmów i seriali po tym, jak nastąpiła zmiana i przejście z HBO GO. Na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać. Sprawdźmy więc, co ciekawego pojawiło się teraz na HBO Max i na co warto zwrócić uwagę.

Aktualizacja HBO Max – Godziny szczytu i Paragraf 22 wśród nowości na lipiec 2022

Na HBO Max pojawił się dziś film, na którym zapewne część naszych czytelników trochę się „wychowała”. Mowa o Godzinach szczytu, czyli komedii akcji, gdzie główne role odgrywają Jackie Chan oraz Chris Tucker. Historia o dwóch policjantach, którzy jak to w tego typu filmach z początku za sobą nie przepadają i mają różne charaktery, stała się gigantycznym hitem. Film doczekał się także kilku kontynuacji, ale to pierwsza część uznawana jest za tą najciekawszą. Jeżeli więc ktoś jeszcze filmu nie widziała (a są tacy?), to teraz dobry moment na to, by zabrać się za niego. Co jeszcze pojawiło się w katalogu HBO Max?

  • Birdgirl [S02E06] [+ napisy] (2021)
  • Godzina policyjna (2019)
  • Godziny szczytu [+ audio, + napisy] (1998)
  • Kraniec ziemi [S01E02] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Paragraf 22 (2019)
  • Profesor i szaleniec (2019)
  • Przygody pierścienia [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2020)
  • Tuca i Bertie [S03E03] [+ audio, + napisy] (2018)

Dostaliśmy nowe odcinki seriali Birdgirl oraz Tuca i Bertie, więc to dobra wiadomość dla wszystkich ich miłośników. Na HBO Max powrócił jednak też inny serial, który warto obejrzeć lub go sobie po prostu przypomnieć. Chodzi o Paragraf 22, czyli adaptację powieści Josepha Hellera. To opowieść pełna absurdów, której akcja toczy się podczas II Wojny Światowej. W tym serialu wystąpili Hugh Laurie czy George Clooney, więc zdecydowanie warto dopisać go do swojej listy produkcji do obejrzenia. Na HBO Max wróciły także takie filmy jak Godzina policyjna czy Profesor i szaleniec, choć to nie tak ekscytujące powroty, jak w przypadku Paragrafu 22.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy