ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Predator wraca z emerytury – tak prezentuje się łowca na zwiastunie Prey

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Predator to jedna z najbardziej kultowych postaci kina akcji. Po raz pierwszy łowcę z pozaziemskiej cywilizacji mogliśmy zobaczyć na wielkim ekranie w 1987 roku. Wówczas czoła tytułowemu antybohaterowi stawiali Arnold Schwarzenegger oraz Carl Weathers. 35 lat później jesteśmy świadkami zbliżającej się premiery kolejnego filmu z kultowej serii, czyli Prey.

Czekacie na nowego Predatora? Łowca powraca w flimie Prey

Czekacie na nowego Predatora? Łowca powraca w flimie Prey

Już za kilkanaście dni czeka nas debiut nowej odsłony cyklu o Predatorze. Tym razem akcja zabierze nas 300 lat wstecz, gdzie będziemy oglądać pierwsze potyczki drapieżnika z przedstawicielami naszego gatunku. Dokładniej mówiąc, łowca skrzyżuje swoje ostrza z plemieniem Komanczów. Dziś do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu zatytułowanego Prey. Na materiale możemy zobaczyć kultowego Predatora w pełnej okazałości. Pomimo zaawansowanego peselu wygląda na to, że seria wbije nas w fotele po raz kolejny.

Swoją oficjalną premierę Prey zaliczy dokładnie 5 sierpnia. Oryginalnie film pojawi się na platformie Hulu, jednak w krajach, gdzie usługa nie jest dostępna, stanie się to za pośrednictwem Disney+. Oznacza to, że w Polsce popisy Predatora będziemy mogli obejrzeć właśnie za pośrednictwem tego serwisu streamingowego.

Tak jak wyżej wspomniałem, fabuła skupi się na walce kosmicznego łowcy z Indianami, którzy zamieszkiwali dzisiejsze obszary Stanów Zjednoczonych. Główną bohaterką Prey będzie młoda wojowniczka — Naru. W postać nieustraszonej kobiety wcieli się Amber Midthunder. 25-latka w przeszłości pracowała przy takich produkcjach jak Legion, Lodowy szlak czy Aż do piekła.

Poza młodą aktorką na ekranie zobaczymy jeszcze Dakote Beavers, Stefany Mathias oraz Stormee Kipp. Oczywiście nie możemy zapomnieć także o głównym sprawcy całego zamieszania, jakim jest sam Predator! Zgodnie z tym co mogliśmy zobaczyć na najnowszym zwiastunie, akcja filmu może być równie wartka jak w poprzednich odsłonach cyklu. W tym miejscu warto przypomnieć, że cała franczyza ma już ponad 35 lat, które zaowocowały w liczne filmy, gry oraz komiksy.

Źródło: 20th Century Studios

Sprawdź najnowsze wpisy