ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowości HBO Max to prawdziwa próba generalna, czyli trochę… dziwności

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Nowości na HBO Max dziś to przykład na to, że nie zawsze na platformie muszą pojawiać się głośne tytuły, by wzbudzić zainteresowanie odbiorcy. W tym przypadku jest tak, że część z nowych produkcji, które uzupełniły bibliotekę HBO Max jest na tyle ciekawa, że warto dać im szansę. Szczególnie wyróżnia się tutaj jeden tytuł, a mianowicie Próba generalna.

Nowości HBO Max – Próba generalna i inne na lipiec 2022

Zastanawialiście się kiedyś, jak inaczej mogłoby wyglądać Wasze życie, gdybyście mieli możliwość przygotować się wcześniej do jakiejś ważnej rozmowy? O pracę, na randce czy po prostu z kimś z Waszej rodziny? Czasem jest bowiem tak, że trema może wiele zniszczyć i niekoniecznie powiemy to, co chcieliśmy. I trochę o tym opowiada właśnie jedna z nowości, czyli Próba generalna. Na HBO Max dostępny jest pierwszy odcinek serialu, który pokazuje, jak można przygotować się do pewnych wydarzeń z wyprzedzeniem. Mamy tutaj całą ekipę ludzi, którzy będą pomagali innym w przygotowaniu się i przećwiczeniu tego, jak mają się zachowywać. Wygląda to trochę jak eksperyment społeczny, ale mimo wszystko bardzo interesujący. Szkoda tylko, że na razie dostępny jest jedynie pierwszy odcinek. A co jeszcze pojawiło się na HBO Max?

  • Dania (2019)
  • Dziewczyny nie powinny chodzić same nocą (2020)
  • Irma Vep [S01E07] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Nikki Glaser: Porządna dawka świństw [+ audio, + napisy] (2022)
  • Pokój Peckinpaha [+ audio, + napisy] (2019)
  • Próba generalna [S01E01] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Roswell, w Nowym Meksyku [S04E06] [+ audio, + napisy] (2019)
  • Rosyjski spleen (2019)
  • Szóstka z Nebraski [S01E05] [+ audio, + napisy] (2022)

Dostaliśmy także dokument o życiu i twórczości Sama Peckinpaha, czyli jednego z bardziej interesujących amerykańskich reżyserów. To on odpowiadał bowiem za takie arcydzieła, jak Ucieczka gangstera czy Nędzne psy. Na HBO Max pojawiły się także nowe odcinki seriali (Irma Vep, Roswell, w Nowym Meksyku i Szóstka z Nebraski), a także powróciło kilka produkcji, które już wcześniej były dostępne na HBO GO (Dania, Dziewczyny nie powinny chodzić same nocą czy Rosyjski spleen). Jak więc widać, jest trochę rzeczy, które warto będzie obejrzeć w najbliższym czasie.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy