ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Serial Fallout właśnie się kręci – oto zdjęcia zza kulis

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Nie tak dawno informowaliśmy Was o tym, że obsada serialu Fallout wzmocniła się o kilka znanych nazwisk. Wówczas kulisy tworzenia tej produkcji były nam kompletnie nieznane. Wystarczyło kilka tygodni, aby do sieci trafiły pierwsze zdjęcia i filmy przedstawiające pracę ekipy filmowej na planie.

Serial Fallout zza kulis wygląda właśnie tak!

Serial Fallout zza kulis wygląda właśnie tak!

Do niedawna serial aktorski Fallout był dla nas kompletną niewiadomą. W sieci pojawiały się jedynie strzępki informacji o obsadzie oraz całym zarysie projektu. Jednakże dzięki zaangażowaniu fanów do Internetu trafiły właśnie filmy i zdjęcia zza kulis tworzenia serialu. O postępach w procesie produkcyjnym na bieżąco zaczął nas informować profil Twitterowy Fallout Films. Za pośrednictwem fanów serii gier o tym samym tytule udało nam się zobaczyć, chociażby jedną z lokacji, gdzie rozgrywać będzie się część serialowej akcji. Ciężko zaprzeczyć, że klimat kultowego cyklu czuć w powietrzu!

Dodatkowo na platformie YouTube pojawiły się dwa filmy pokazujące, jak całość wygląda od boku. Wszystko wskazuje więc na to, że Amazon rozpoczął kręcenie serialu. Jest to więc równoznaczne ze zbliżającym się wypływem informacji dotyczących postępów, jakie czyni Fallout. Tak jak wyżej wspomniałem, aktualnie na próżno szukać jakichkolwiek szczegółowych danych na temat produkcji Amazona.

Aktualnie znamy jedynie pięć nazwisk z obsady serialu. Od kilku miesięcy wiadomo, że w Fallout wystąpi duet Ella Purnell oraz Walton Goggins, natomiast pod koniec czerwca dowiedzieliśmy się, że tę dwójkę wzmocni Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones i Aaron Moten. Największe wrażenie robi zdecydowanie pierwszy z wymienionych aktorów. 63-latek był główną gwiazdą kultowego serialu Miasteczko Twin Peaks oraz jego kontynuacji sprzed pięciu lat.

Dodatkowo poznaliśmy także duet producentów wykonawczych Fallout, czyli Jonathana Nolana i Lisę Joy. Mężczyzna zajmie się także wyreżyserowaniem pilotażowego odcinka serialu. Warto zaznaczyć, że zbieżność nazwisk nie jest tutaj przypadkowa — Jonathan to brat Christophera Nolana.

Źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy