ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Daniel Kaluuya odpada z wyścigu o rolę Jamesa Bonda! Aktor wolałby zagrać… złoczyńcę

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy Was o tym, że jeszcze trochę poczekamy na nowego Jamesa Bonda. Jedna z producentek serii — Barbara Broccoli oznajmiła, że jej zespół nie zaczął jeszcze pisać scenariusza, ponieważ pierwszym zadaniem jest znalezienie nowego agenta 007. Jak się okazuje, z wyścigu właśnie wypisał się Daniel Kaluuya.

Czekacie na nowego Jamesa Bonda? Daniel Kaluuya również, ale nie jako agent 007

Czekacie na nowego Jamesa Bonda? Daniel Kaluuya również, ale nie jako agent 007

O tym, że Daniel Craig nie wcieli się ponownie w legendarną postać Jamesa Bonda, wiemy nie od dzisiaj. Aktor swoim występem w Nie czas umierać pożegnał się z licencją na zabijanie oraz numerem 007. W związku z tym producenci cyklu rozpoczęli poszukiwania nowego odtwórcy głównej roli. Z tego co widzimy, wcale nie są to gorączkowe poszukiwania. Barbara Broccoli oraz jej świta przeczesują rynek, ale wciąż nie zdecydowali się na zakontraktowanie nowego agenta Jej Królewskiej Mości.

Wśród brytyjskich bukmacherów przewija się masa nazwisk aktorów, którzy mogliby wcielić się w Jamesa Bonda. Swego czasu stworzyliśmy nawet zestawienie prezentujące największych faworytów do odegrania nowego agenta 007. Wówczas w wyścigu przodowali tacy aktorzy jak Idris Elba, Tom Hardy, Henry Cavill czy Rege-Jean Page. W międzyczasie pojawiły się jednak liczne plotki mówiące o tym, że Jamesa Bonda może zagrać Daniel Kaluuya. Podczas niedawnej rozmowy z serwisem Yahoo Entertainment 33-latek zdradził, że taki angaż go wcale nie interesuje.

Nie mam pojęcia, czy chciałbym zobaczyć własną wersję Jamesa Bonda. To tylko moje zdanie, ale sam nie chciałbym tego oglądać. Z drugiej strony chciałbym zobaczyć siebie jako złoczyńcę! Zdecydowanie mógłbym to zrobić — brzmi na świetną zabawę.

Daniel Kaluuya dla Yahoo Entertainment

W tym miejscu warto zaznaczyć, że Daniel Kaluuya to nie byle jaki aktor. Urodzony w Londynie mężczyzna ma na swoim koncie dwie nominacje do Oscarów — z czego jedną wygraną. 33-latek został nagrodzony za swój występ w filmie Judasz i Czarny Mesjasz. Ponadto Kaluuya możemy kojarzyć z występów w takich produkcjach jak Czarne lustro, Uciekaj!, Wdowy czy Czarna Pantera.

Źródło: Yahoo Entertainment

Sprawdź najnowsze wpisy