ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

PlayStation Plus Premium i Extra za darmo – można spędzić tydzień na graniu

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Sony wystartowało z ciekawą ofertą, czyli PlayStation Plus Premium i Plus Extra za darmo na tydzień. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają aktywnej subskrypcji PlayStation Plus, co jest oczywiście zachętą do tego, by wypróbować nowe wersje subskrypcji od Sony. Warto skorzystać z okazji i sprawdzić, jak działają nowe subskrypcje, a szczególnie, że na dniach w PlayStation Plus pojawi się gra Stray.

PlayStation Plus Premium i Extra za darmo na tydzień

PlayStation Plus Premium za darmo okres próbny

Jeżeli jesteście posiadaczami konsoli PlayStation 4 lub PlayStation 5, to zapewne wiecie, czym jest PlayStation Plus. To rodzaj subskrypcji, który pozwala na granie on-line, dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze, a co miesiąc opłacający subskrypcje otrzymują dostęp do nowych gier. Ostatnio Sony zaprezentowało dwa nowe warianty subskrypcji – Premium oraz Extra. My już zdążyliśmy przetestować to, jak sprawdza się PlayStation Plus Premium, a teraz taką okazję będzie miał każdy. Pod warunkiem, że nie jest obecnie subskrybentem usługi.

Każdy z graczy, który nie jest subskrybentem abonamentu*, będzie miał okazję przetestować nową usługę PlayStation Plus całkowicie za darmo, w ramach tygodnia próbnego. Do wypróbowania będzie dostępna pełna oferta z dwóch poziomów subskrypcji – PlayStation Plus Extra oraz PlayStation Plus Premium. Każdy z użytkowników może jednorazowo wziąć udział w tygodniu próbnym, a żeby to zrobić niezbędne jest przypisanie metody płatności do konta PSN. Abonament automatycznie odnawia się po ukończeniu wersji testowej. (*Użytkownicy, którzy testowali oryginalną wersję abonamentu PlayStation Plus również mogą wziąć udział w tygodniu próbnym.)

Sony informacja prasowa

Co zrobić, żeby skorzystać z okazji i przetestować PlayStation Premium za darmo przez tydzień? Otóż należy wejść na stronę PS Plus i wybrać jedną z metod subskrypcji (na miesiąc, 3 miesiące lub rok), a następnie postępować zgodnie z instrukcjami tam zamieszczonymi. Warto jednak dodać, że po tygodniowym okresie próbnym subskrypcja zostanie nam przedłużona automatycznie, ponieważ przy procesie należy podać dane do płatności. Jeżeli więc ktoś nie będzie chciał dalej korzystać z PlayStation Plus Premium to powinien w odpowiednim momencie zrezygnować z usługi, by nie ponosić kosztów.

Źródło: Sony informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy