ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wkrótce na Disney+, czyli jakie premiery pojawią się na platformie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Disney+ opublikował listę premier filmowych i serialowych, które odbędą się w najbliższym czasie. Większość z nowości to seriale, ale nie zabrakło także i małego filmowego przerywnika. Od premiery platformy Disney+ w Polsce minął dopiero miesiąc, a ta stała się jedną z trzech najchętniej oglądanych w Polsce i wyjątkowo szybko zbliża się do HBO Max. Jak tak dalej pójdzie, to pozycja Netflix za kilkanaście miesięcy może wyglądać już zupełnie inaczej, niż teraz.

Wkrótce na Disney+, czyli nadchodzące premiery i nowości na platformie

Bogaty katalog filmów i seriali dostępnych na Disney+ wkrótce zostanie poszerzony o kolejne produkcje. Wśród nadciągających premier dużo jest kontynuacji, czyli tak naprawdę nowych odcinków seriali, które już zdobyły swoją popularność. I tak już na początku przyszłego tygodnia na Disney+ zadebiutuje kolejny odcinek Zbrodni po sąsiedzku, czyli jednego z ciekawszych i nowszych seriali. Ten opowiada o trójce ludzi (Steve Martin, Martin Shor, Selena Gomez), którzy badają bardzo dziwną zbrodnię. Warto dodać, że serial Zbrodnie po sąsiedzku doczekał się kilku nominacji do tegorocznych nagród Emmy. Na Disney+ pojawią się także kolejne odcinki serialu Cudowne lata, ale mówimy tutaj o jego nowej wersji, a nie tej oryginalnej.

Ciekawie zapowiada się nowy serial, który na platformie zadebiutuje 20 lipca, czyli Miasto aniołów, miasto śmierci. To opowieść o prawdziwych wydarzeniach, do których dochodziło w Los Angeles w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Jeżeli fascynują Was tematy związane z seryjnymi mordercami, to to materiał w sam raz dla Was. Na Disney+ pojawi się także dokument opowiadający o systemie zdrowia w USA i tym, jak podchodzi się tam do tematu śmierci dziecka. Dramat narodzin od 19 lipca dostępny będzie na platformie.

Premiery Disney+ – 19 lipca

  • Zbrodnie po sąsiedzku (Sezon 2, odcinek 5)
  • Dramat narodzin

Premiery Disney+ – 20 lipca

  • Cudowne lata (Sezon 1, odcinki 14-22)
  • Spoza układu (Sezon 3, odcinek 4)
  • Amant: Telewizja się zmieniła, a on nie (Sezon 1, odcinek 7)
  • Miasto aniołów, miasto śmierci (Sezon 1)
  • Na szlaku zbrodni (Sezon 1)

Premiery Disney+ – 21 lipca

  • Orville: Nowe horyzonty (Sezon 3, odcinek 8)

Premiery Disney+ – 22 lipca

  • Ostatni gangster – prawda i kłamstwa

Źródło: Disney+

Sprawdź najnowsze wpisy