ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO Max taniej subskrypcja

Jeszcze tańsze HBO Max dla tych, którzy zrezygnowali już z subskrypcji – i tak się walczy o klienta

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Czy można mieć tańsze HBO Max, niż za 19,99 złotych miesięcznie. Okazuje się, że tak, ale opisywana tutaj promocja nie jest dostępna dla wszystkich. Warunków jest bowiem kilka i niekoniecznie każdy dostanie możliwość skorzystania z oferty. Jednak patrząc na ruchy HBO Max można powiedzieć jedno – firma wie, jak walczyć o klienta. Zważywszy na to, jak dobrze poradził sobie na start Disney+, to HBO Max ma się obecnie czego obawiać. W końcu Disney+ prawie dogonił już platformę, a na rynku polskim jest zaledwie od miesiąca.

Promocja na tańsze HBO Max – ciekawa oferta dla powracających klientów

HBO Max promocja subskrypcja
Fot. Pepper / HBO Max

Zanim przejdziemy do samej oferty dla powracających klientów HBO Max, przypomnijmy ile należy zapłacić teraz za usługę. Miesięczny dostęp do platformy kosztuje 29,99 złotych. Można wykupić subskrypcję także na rok i przy płatności z góry zapłacimy wtedy 234,99 złotych. Jeżeli ktoś zdecydował się na przedłużenie lub założenie konta na HBO Max, kiedy to wchodziło do Polski i dalej opłaca subskrypcję, to miesięcznie płaci 19,99 złotych. Ta cena ma obowiązywać do momentu zrezygnowania z subskrypcji. I jak się teraz okazało, można mieć jeszcze tańsze HBO Max, ale trzeba z niego najpierw zrezygnować.

Na portalu Pepper, gdzie znajdziemy różnego rodzaju promocje, pojawił się wpis użytkownika, który dostał od HBO Max dostęp do ciekawej oferty. Ta jest przeznaczona dla osób, które zrezygnowały już z subskrypcji HBO Max i dotyczy dostępu do platformy na cały rok. Wtedy cena promocyjna ma wynosić 179,95 złotych, co daje 14,99 złotych miesięcznie. Tutaj jednak płatność ma być z góry, więc to też należy wziąć pod uwagę. Z promocji można skorzystać do 31 marca 2023 roku, ale by to zrobić, trzeba otrzymać od HBO Max maila z taką informacją. Kiedy ten może dotrzeć do osób, które zrezygnował z subskrypcji HBO Max? Tego nie wiadomo. Użytkownik Peppera dostał takiego maila po półtora miesiąca od rezygnacji z usługi. Warto więc sprawdzić swoją skrzynkę mailową lub czekać na wiadomość od HBO Max.

Oferta ważna od 1 kwietnia 2022 r., dostępna tylko dla osób, które były abonentami usługi oznaczonej jako HBO Max i nieposiadających już aktywnej subskrypcji. Oferta dostępna tylko na stronie hbomax.com. Uprawnieni, byli abonenci HBO Max, którzy skorzystają z tej oferty promocyjnej, otrzymają zniżkę równą pięćdziesięciu procent (50%) wartości miesięcznego abonamentu HBO Max za okres 12 miesięcy. CENA SUBSKRYPCJI ZA CAŁY OKRES 12 MIESIĘCY WRAZ ZE ZNIŻKĄ ZOSTANIE POBRANA W MOMENCIE SKORZYSTANIA Z OFERTY. Aby zasubskrybować HBO Max, musisz mieć ukończone 18 lat. Aby skorzystać z tej oferty, należy użyć kodu promocyjnego najpóźniej do 31 marca 2023 r. Jeżeli skorzystasz z oferty, wyrażasz zgodę na uzyskanie natychmiastowego dostępu do HBO Max i utratę prawa odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia zakupu subskrypcji oraz uzyskania zwrotu pieniędzy. Po wygaśnięciu 12-miesięcznego okresu subskrypcji ze zniżką, subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co miesiąc według obowiązującej w tym czasie miesięcznej ceny subskrypcji, chyba że anulujesz ją przed odnowieniem. Aby anulować subskrypcję, wejdź do Subskrypcja w ustawieniach HBO Max. W przypadku anulowania subskrypcji przed jej odnowieniem będziesz miał nadal dostęp do usługi do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Z oferty można skorzystać wyłącznie raz. Oferta nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi lub bezpłatnymi okresami. Plany subskrypcji są niezbywalne. Warunki na: hbomax.com.

Źródło: Pepper / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy