ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Super aktualizacja HBO Max – dostępny kolejny serial, który w Polsce był kiedyś na topie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Aktualizacja biblioteki HBO Max przynosi dziś coś, co fanom seriali z pewnością się spodoba. Mowa bowiem o wszystkich sezonach serialu Tajemnice Smallville, czyli tak naprawdę o historii Supermana, zanim ten przywdział swój kultowy dziś kostium. To oczywiście pewnego rodzaju uproszczenie całej fabuły serialu, ale trochę oddaje jego generalny wydźwięk. HBO Max po raz kolejny więc bardzo przyjemnie zaskoczyło swoich subskrybentów.

Nowości HBO Max – Tajemnice Smallville dodane na platformę

Nie będzie łatwo obejrzeć wszystkie odcinki Tajemnic Smallville, a przynajmniej nie da się tego zrobić szybko. Mówimy tutaj bowiem o ponad dwustu odcinkach, czyli łącznie dziesięciu sezonach wyjątkowo popularnego serialu. To wprawdzie mniej, niż ostatnio dodane na HBO Max Supernatural (Nie z tego świata), ale dalej trzeba znaleźć naprawdę sporo czasu na to, by serial „połknąć” w całości. Tajemnice Smallville skupiają się głównie na postaci Clarka Kenta (Tom Welling), który jako nastolatek dorasta w małym miasteczku. Jednak w serialu występują też bohaterowie, którzy znani są z późniejszych lat, kiedy to już świat poznał Supermana. Jest więc i Lex Luthor (Michael Rosenbaum), ale później też i Lois Lane (Erica Durance), a w samym serialu występuje też bardzo dużo postaci znanych z kart komiksu. Twórcy naprawdę postarali się w tej kwestii i dla fanów Supermana to wręcz pozycja obowiązkowa. Co jeszcze dodano na HBO Max?

  • Kosmos (1996)
  • Krzyżówkowe zagadki: Zginął-zgadula [+ audio, + napisy] (2021)
  • Tajemnice Smallville [218 odcinków] [+ audio, + napisy] (2001)
  • Uduchowiona Gloria [+ napisy] (2021)
  • Zakazana pomarańcza [+ audio, + napisy] (2021)
  • Złodziej, jego żona i kajak [4 odcinki] [+ audio, + napisy] (2022)

Bardzo ciekawie zapowiada się serial Złodziej, jego żona i kajak, choć ten w momencie publikacji tekstu nie był jeszcze dostępny na HBO Max. Liczymy jednak, że w ciągu najbliższych godzin się to zmieni, skoro platforma sama serial zapowiedziała. To historia pewnego mężczyzny, który by wyłudzić pieniądze z ubezpieczenia, sfingował swoją śmierć. Serial liczy zaledwie cztery odcinki, ale zapowiada się bardzo ciekawie.

Warto zwrócić uwagę także na Zakazaną pomarańczę, czyli opowieść o tym, jak wyglądały prace i późniejsze problemy związane z filmem Mechaniczna pomarańcza. Na HBO Max pojawiła się także komedia Uduchowiona Gloria, która opowiada o kobiecie nawiązującej romans z… duchem.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy