ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

EA udostępnia DLC do Dragon Age i Mass Effect za darmo!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Jeśli jesteście fanami starszych serii gier to mamy dla Was świetną wiadomość. EA wycofuje się ze sprzedaży punktów BioWare. Oznacza to, że wszystkie produkcje, które były dostępne w sklepie Origin za wirtualną walutę, wkrótce staną się darmowe. W grę wchodzą tu dodatki do Dragon Age czy Mass Effect.

DLC za darmo! Coś dla fanów Dragon Age, Mass Effect oraz całego EA!

DLC za darmo! Coś dla fanów Dragon Age, Mass Effect oraz całego EA!

Jeśli korzystacie na co dzień z platformy Origin na pewno kojarzycie punkty BioWare. Za wirtualną walutę mogliśmy kupować dodatki do gier stworzony przez kanadyjskie studio należące do EA. Najpopularniejszymi produkcjami ze stajni BioWare bezsprzecznie są serie Dragon Age oraz Mass Effect. Jak się okazuje, Origin wycofuje się ze sprzedaży wspomnianych wyżej punktów. W ostatecznych rozrachunku oznacza to rozdanie sporej liczby DLC do popularnych gier za darmo!

Waluta zostanie oficjalnie wycofana dokładnie 11 października, jednak konkretne dodatki za darmo możemy odebrać już teraz. Jeśli posiadacie duże ilości punktów BioWare macie jeszcze 90 dni na wydanie ich, chociażby na pakiety do trybu wieloosobowego Mass Effect 3. Darmowe DLC obejmują takie tytuły jak:

  • Dragon Age II
  • Dragon Age: Początek
  • Mass Effect 2
  • Mass Effect 3 (oprócz pakietów do trybów wieloosobowych)

Pomimo tego, że powyższe gry swoje lata świetności mają już dawno za sobą wzbogacenie ich o darmowy content może sprawić, że wkrótce dostaną drugie życie. Jeśli jesteście zainteresowani pobraniem dodatków, koniecznie odwiedźcie strony konkretnych gier na platformie Origin.

Na koniec warto zaznaczyć, że jeśli w przeszłości nabyliście, któreś z DLC za punkty BioWare, dodatki pozostaną w waszej bibliotece. Cóż, usunięcie nietrafionego pomysłu, jakim była wirtualna waluta od EA pociąga za sobą szereg bardzo ciekawych (oraz darmowych) decyzji, które na pewno przypadną do gustu graczom.

Źródło: EA

Sprawdź najnowsze wpisy