ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Najpopularniejsze na Amazon Prime Video – kochamy sensację, s-f i Bruce’a Willisa

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Na Amazon Prime Video wprawdzie nie pojawia się zbyt dużo nowości, ale te, które są już tam dostępne, oglądamy wyjątkowo chętnie. Potwierdza to lista najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Tam królują głównie seriale, choć nie zabrakło także kilku filmów. Sprawdźmy więc, co jest obecnie najpopularniejsze na Amazon Prime Video i na co warto zwrócić uwagę szukając czegoś na wieczór.

Najpopularniejsze na Amazon Prime Video – lipiec pod znakiem seriali

The Terminal List Amazon Prime Video plakat promocyjny

Amazon Prime Video w Polsce nie ma zbyt obszernego katalogu, a przynajmniej nie tak obszernego, jak mają Netflix, HBO Max czy Disney+. Jednak kiedy na platformie coś już się pojawia, to oglądamy to nad wyraz chętnie. Potwierdzeniem jest tutaj serial Reacher, który choć swoją premierę miał dobrych kilka miesięcy temu, dalej utrzymuje się wysoko na liście najpopularniejszych produkcji na Amazon Prime Video. Przypomnijmy, że to naprawdę całkiem dobra adaptacja książki, a jednocześnie sprawne kino sensacyjne. Trochę gorzej przy nim wypada jedna z ostatnich nowości Amazon Prime Video, czyli serial The Terminal List, który obecnie jest tym najpopularniejszym na platformie. Tak wygląda lista TOP 10 najpopularniejszych produkcji.

  1. Lista śmierci
  2. The Boys
  3. Zaginiony symbol
  4. Tego lata stałam się piękna
  5. Reacher
  6. Archive
  7. The Grand Tour
  8. Odsiecz
  9. Nocne niebo
  10. Ostatnia szansa

Widać, że nawet ostatni odcinek The Boys nie sprawił, żeby The Terminal List spadło ze swojej pozycji. Bardzo dobrze trzyma się także inna adaptacja, czyli serial Zaginiony symbol. Widać więc, że sensacja i tajemnica to dwie rzeczy, które mocno przyciągają widzów do Amazon Prime Video. Podobnie zresztą jak kino science-fiction, którego przedstawicielem na liście jest film Archive czy serial Nocne niebo.

Na Amazon Prime Video znajdziemy także jeden z ostatnich filmów, gdzie grał Bruce Willis, czyli Odsiecz (American Siege). Wielka szkoda, że produkcja dostępna jest tylko w polskiej wersji językowej, ponieważ nie każdy lubi oglądać filmy z lektorem. To samo zresztą z kolejnym filmem z TOP 10, czyli Ostatnia szansa (Last Looks). Tutaj na ekranie zobaczymy Mela Gibsona oraz Charlie Hunnama.

Źródło: Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy