ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Snoop Dogg i Jamie Foxx zapolują na wampiry – Dzienna zmiana od Netflixa wygląda dobrze

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Wszyscy fani mieszania gatunków filmowych już teraz mogą wyczekiwać premiery produkcji od Netflix zatytułowanej Dzienna zmiana. Komedia połączona z horrorem w bibliotece największego na świecie serwisu streamingowego zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Co takiego zaoferuje nam nadchodzący film?

Dzienna zmiana zagwarantuje nam dreszcz na plecach i uśmiech na twarzy

Dzienna zmiana zagwarantuje nam dreszcz na plecach i uśmiech na twarzy

Jeśli lubujecie się w filmach, w których głównym motywem przewodnim jest walka z wampirami, powinniście zapisać w kalendarzu datę 12 sierpnia. Wówczas na Netflixie pojawi się Dzienna zmiana. Produkcja będąca mieszanką komedii oraz horroru skupi się na łowcy krwiopijców, który zarabia na życie w dosyć niecodziennym fachu. W głównej roli zobaczymy zdobywcę Oscara — Jamiego Foxxa. Najnowszy zwiastun dobrze zapowiadającego się filmu właśnie dziś trafił do sieci.

Poza 54-latkiem angaż przy produkcji dostali tacy aktorzy jak Dave Franco czy Scott Adkins. Dodatkowo na ekranie zobaczmy międzynarodową gwiazdę muzyki hip-hop, czyli Snoop Dogga. Za reżyserię czarnej komedii odpowiada J.J. Perry, dla którego jest to debiut w tej roli. Dodatkowo warto zaznaczyć, że scenariusz do filmu Dzienna zmiana napisał duet Tyler Tice oraz Shay Hatten.

Zwiastun nadchodzącej produkcji sugeruje nam, że poza sporą dawką humoru seans przyniesie nam także multum krwawych scen. Starcia głównego bohatera z wampirami nie będą w żaden sposób cenzurowane, więc przygotujcie się na sporo latających głów, połamanych kości oraz wystrzelonych pocisków.

Na koniec warto zaznaczyć, że jeśli po obejrzeniu trailera na myśl przyszły wam sceny z serii filmów John Wick ma to swoje uzasadnienie. Zarówno J.J. Perry jak i Shay Hatten pracowali w przeszłości przy cyklu, w którym tytułowy bohater jest odgrywany przez Keanu Reevesa. Ponadto Dzienna zmiana niejako nawiązuje do innej sławnej serii opowiadającej o walce łowcy z wampirami, czyli Blade.

Źródło: Netflix

Sprawdź najnowsze wpisy