ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dzisiejsze nowości HBO Max to prawdziwy mikrokosmos i kapka anarchii

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

HBO Max chyba lubi dodać produkcje, które mają już swoje lata, ale dalej warto do nich wracać. W końcu ostatnio na platformie wśród nowości udostępniony został serial ALF. Produkcja, która liczy sobie już prawie czterdzieści lat i tak była wyczekiwana przez fanów seriali od dawna. Teraz na HBO Max wpadło też trochę nowości, które mają swoje lata, co nie oznacza, że nie warto ich obejrzeć. Oto co ciekawego dodano na platformę.

Nowości HBO Max – Mikrokosmos i Anarchiści na lipiec 2022

Wśród nowych produkcji, które pojawiły się dziś na HBO Max, warto wyróżnić film dokumentalny Mikrokosmos z 1996 roku. Tutaj przyglądamy się życiu owadów z bardzo, ale to bardzo bliska. Towarzyszymy im od narodzi do śmierci i spoglądamy na świat, który teoretycznie możemy mijać codziennie, ale nie zwracać na niego uwagi. Produkcja zdobyła aż pięć Cezarów (najlepsza muzyka, zdjęcia, dźwięk, montaż i producent) oraz wyróżnienie w Cannes (Technical Grand Prize). To naprawdę wyjątkowa podróż do świata, który jest wyjątkowo fascynujący. To zdecydowanie jedna z tych produkcji, którą warto obejrzeć nawet wtedy, kiedy filmy dokumentalne w ogóle nas nie interesują. A co jeszcze dodano na HBO Max?

  • Anarchiści [S01E01] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Domostwo [8 odcinków] [+ audio, + napisy] (2020)
  • Mikrokosmos [+ audio, + napisy] (1996)
  • Pani Henderson [+ audio, + napisy] (2005)
  • Westworld [S04E03] [+ audio, + napisy] (2016)

Skoro dziś poniedziałek, to na platformie pojawił się kolejny odcinek czwartego sezonu Westworld. Jeżeli więc ktoś jest fanem serii, to już możne zasiadać do oglądania kolejnego epizodu. Na HBO Max pojawił się także pierwszy odcinek nowego serialu dokumentalnego pt. Anarchiści. Ten opowiada o społeczności anarchistów, która emigruje do Acapulco w Meksyku, czyli trzeciego najniebezpieczniejszego miasta na świecie i tam próbuje się „zadomowić”. Obecnie możemy obejrzeć tylko jeden odcinek, ale zapowiada się całkiem ciekawie.

Na HBO Max dodano także niemiecki serial Domostwo. Ten opowiada o mężczyźnie, który zaczął pracę jako dozorca w pewnym budynku, a z czasem odkrywa, że dzieją się w nim dziwne rzeczy. Budynek jakby „żywił” się złą energią ich mieszkańców. Na platformie zadebiutował również film Pani Henderson, czyli opowieść o kobiecie (Judi Dench), która po śmierci męża postanawia otworzyć swój własny teatr. Widać więc, że może aktualizacja HBO Max nie jest duża, ale sporo ciekawych rzeczy się tutaj znalazło.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy