ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Na Amazon Prime Video spadł pierwszy śnieg, a platforma dowozi finał The Boys

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Dzisiejsze nowości Amazon Prime Video przynoszą finał 3. sezonu The Boys. I trzeba przyznać, że całość trzyma bardzo, ale to bardzo wysoki poziomi, więc trzeba mieć nadzieję, że i finał tego sezonu nas nie zawiedzie. Oczywiście oprócz The Boys na Amazon Prime Video dodano także kilka innych produkcji, a w tym jedną dla fanów mroźnych i mrocznych klimatów. Sprawdźmy więc, co ciekawego pojawiło się dziś na platformie.

Nowości Amazon Prime Video – finał The Boys 3 i Pierwszy śnieg na lipiec 2022

The Boys 3 Amazon Prime Video

Z jednej strony fani serialu The Boys mogą już zacierać ręce, ponieważ na Amazon Prime Video dostępny jest ostatni, ósmy odcinek trzeciego sezonu, a z drugiej to smutna wiadomość. W końcu na kolejne odcinki trzeba będzie poczekać i to pewnie około roku. Wiadomo już, że Amazon Prime Video zamówiło 4. sezon The Boys, ale same zdjęcia jeszcze się nie zaczęły. Opowieść oparta na komiksie pod tym samym tytułem skupia się wokół superbohaterów, ale tym daleko do tego, by określić ich mianem dobrych. Są jak zwykli ludzie – targani emocjami, często szukający poklasku i zapatrzeni w siebie. Dodajmy do tego jeszcze ich super moce, a mamy iście wybuchową mieszankę. Warto też dodać, że The Boys to serial, który nie boi się pokazywać przemocy w sposób iście wybuchowy. Dużo tutaj krwi, przekleństw oraz nagości, więc nie jest to produkcja odpowiednia dla młodszego odbiorcy. No dobrze, a co jeszcze dodano dziś na Amazon Prime Video?

  • Pierwszy śnieg [+ audio, + napisy] (2017)
  • Tacy jesteśmy [S05E10] [+ audio, + napisy] (2016)
  • The Boys [S03E08] [+ audio, + napisy] (2019)
  • Thomas Rhett: The Live Experience (2022)
  • Windykator [+ audio, + napisy] (2020)
  • Wojownicy na boisku [+ napisy] (2022)

Wśród nowości znalazła się także adaptacja powieści niezwykle popularnego w Polsce Jo Nesbø. Pierwszy śnieg (The Snowman) to jedna z historii, gdzie głównym bohaterem jest policjant Harry Hole (Michael Fasbender), który tym razem musi zmierzyć się z seryjnym mordercą. Ten swój rytuał zaczął właśnie wtedy, kiedy spadł pierwszy śnieg.

Na platformie dodano także film akcji Windykator (The Tax Collector). To opowieść o człowieku, który zajmuje się ściąganiem długów dla mafijnej rodziny, a w jednej z głównych ról Shia LeBeouf.

Źródło: Upflix / Amazon Prime Video

Sprawdź najnowsze wpisy