ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Darmowe gry od Epic Games Store – mordercze piętro i starożytny wróg do odebrania

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Kolejny czwartek to kolejne darmowe gry od Epic Games Store. Tym razem w ręce graczy trafią dwa tytuły, które może nie należą do gatunku AAA, ale i tak powinny sprawić sporo przyjemności. W tym tygodniu Epic Games Store rozdaje bowiem Killing Floor 2 oraz Acient Enemy. O czym opowiadają obie produkcje i skąd je pobrać?

Darmowe gry od Epic Games Store – Killing Floor 2 oraz Acient Enemy

Jak co czwartek, Epic Games Store rozdaje gry. Tytuły można przypisać do swojego konta na platformie i te będą należeć do nas tak długo, jak nasze konto będzie tam aktywne. Wiadomo, że to jeden ze sposobów, by przekonać do siebie PC-towych graczy i Epic Games Store rozdaje gry już od bardzo dawna. Czasem trafiają się prawdziwe perełki, a czasem coś z trochę niższej półki. Dziś można odebrać za darmo strzelaninę, gdzie rozprawiamy się z „Zetami” oraz karciankę. Jak za darmo, to warto sprawdzić. Obie produkcje można przypisywać do swojego konta przez najbliższy tydzień, czyli do 14 lipca do godziny 17.00.

W KILLING FLOOR 2 gracze udają się do kontynentalnej Europy opanowanej przez przerażające, zabójcze klony zwane Zedami, które stworzyli zbuntowani pracownicy Horzine Corporation. Gra zawiera tryb kooperacyjny dla sześciu graczy i szalony tryb wspólnego likwidowania Zedów dla 12 graczy.

Killing Floor 2 – opis z Epic Games Store

Ancient Enemy to strategiczna gra karciana z gatunku RPG, w której musisz podejmować interesujące decyzje taktyczne, walcząc ze zniekształconymi wrogami i radząc sobie z trudnymi zagadkami. Staw czoła hordzie przeciwników pochodzących ze świata, w którym zło już dawno zwyciężyło. Znieś wszystkie trudności oraz odzyskaj moce, dzięki którym będziesz móc unicestwić zło i stanąć do ostatecznego pojedynku ze swoim potwornym arcywrogiem! Wybierz się w podróż przez zrujnowane tereny oferujące dziesiątki klimatycznych poziomów, czerp siły z Ziemi i podejmij walkę o duszę świata. Sprawdź swoje umiejętności walcząc z szeregiem przeciwników w tej unikalnej grze turowej w stylu pasjansa!

Acient Enemy – opis z Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy