ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
dragon ball super nowe odcinki

Dragon Ball Super powraca. W planach też kolejne filmy

Autor: Przemysław Dobrzyński Kategoria: Rozrywka

Dla wszystkich fanów serii Dragon Ball Super mamy dobrą wiadomość  – nowe odcinki zaczną pojawiać się już od przyszłego roku.

Dragon Ball Super – nowe odcinki po długiej przerwie

dragon ball super broly

„Dragon Ball”, to, jak wszyscy wiemy, serial, przez który niegdyś niemal wszystkie podwórka w Polsce pustoszały. Seria anime o Goku oraz jego przyjaciołach i rodzinie, którzy razem walczą z coraz to silniejszymi przeciwnikami, zafascynowała całe pokolenie dzieciaków i nastolatków. I to nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. „Dragon Ball” to jedna z najpopularniejszych serii anime (oraz mang) w historii. Przez lata fani czekali na kontynuację serii „Dragon Ball Z” (ewentualnie późniejszej „Dragon Ball GT”, która nie jest przez każdego uważana za oficjalną) od momentu jej zakończenia w 1996 roku. I musieli naczekać się dość długo, bo ta nadeszła dopiero w 2015 roku. Mowa tu właśnie o „Dragon Ball Super”.

I choć nie każdemu „Dragon Ball Super” przypadł do gustu, gdyż jest to seria kierowana wyraźnie do jeszcze młodszego widza (zarówno chwilami sprośny humor jak i brutalność walk zostały widocznie stonowane względem tego, co można było oglądać w serii oryginalnej oraz Z), to nadal jest to jeden z najpopularniejszych seriali anime na świecie. Pomaga też nowym pokoleniom zafascynować się światem stworzonym przez Akirę Toriyamę. Pierwsza seria odcinków „Dragon Ball Super” emitowana była od 2015 do 2018 roku. Minęły już więc aż cztery lata od jej zakończenia. W międzyczasie fani mogli obejrzeć film kinowy „Dragon Ball Super: Broly”, również z 2018 roku. W tym roku z kolei ma pojawić się następny film kinowy – „Dragon Ball Super: Super Hero”. I na razie to tyle.

Twórcy anime musieli odczekać aż wychodząca na bieżąco manga „Dragon Ball Super” wytworzy odpowiednią ilość historii, tak by móc kontynuować ją w wersji animowanej. I ten czas się zbliża.

Dragon Ball Super- kiedy pojawią się nowe odcinki?

Jeśli wierzyć doniesieniom informatora, który jest na bieżąco z informacjami z pierwszej ręki, „Dragon Ball Super” powróci już w 2023 roku. Nowe odcinki będą się pojawiać co tydzień. Oprócz tego zwiększy się też produkcja filmów kinowych Dragon Ball Super. Mają się one pojawiać średnio raz na 2-3 lata.

Wygląda więc na to, że po latach wyczekiwania nadchodzą ponownie tłuste lata dla fanów Goku i spółki. Oczywiście nie wiadomo, kiedy nowe odcinki trafią do Polski. Obecnie serial ten można oglądać na kanale Polsat Games.

    Sprawdź najnowsze wpisy