ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
tom cruise mission impossible-6

Nie uwierzycie w to, jak Tom Cruise świętował swoje 60. urodziny

Autor: Przemysław Dobrzyński Kategoria: Rozrywka

Lata lecą, a Tom Cruise nie zamierza zwalniać. Reżyser nadchodzącego „Mission: Impossible: Dead Reckoning part 1 i 2” podzielił się z fanami zdjęciem ukazującym aktora w dość nietypowym „położeniu”.

Tom Cruise – aktor, producent, kaskader

tom cruise mission impossible ghost protocol

Tom Cruise niemal od początku swej kariery dążył do tego, by dawać z siebie przed kamerą jak najwięcej. Gdy osiągnął status jednej z największych gwiazd Hollywood Cruise zaczął także pełnić rolę producenta. Punktem zwrotnym w jego karierze był rok 1996 i pierwsza część „Mission: Impossible”. Ten film, który później przerodził się w trwającą do dziś serię zdefiniował go na nowo, tym razem jako najpopularniejszego hollywoodzkiego kaskadera. Wszyscy wiemy mniej więcej jak wygląda jego dorobek w tym względzie. Od wspinaczki na, do niedawna, najwyższy budynek świata, przez wstrzymywanie oddechu pod wodą przez 6 minut, po zwisanie z wzbijającego się w powietrze airbusa. Gdy przychodzi potrzeba w trakcie kręcenia scen akcji sam pędzi motocyklem po ulicach Paryża, albo steruje helikopterem (bądź, jak widać w „Top Gun: Maverick” siada za sterami odrzutowca!).

Reżyser Mission: Impossible 7 i 8 świętuje 60. urodziny Toma Cruise’a

Większość z nas, gdy zbliża się do 60. roku życia zaczyna raczej planować wypoczynek i plany emerytalne, ale nie Tom Cruise. Christopher McQuarrie, który jest reżyserem serii „Mission: Impossible” od odsłony z podtytułem „Rogue Nation” do obecnych, opublikował na swoim profilu w serwisie Twitter zdjęcie z okazji 60. urodzin aktora. Widzimy na nim Cruise’a zwisającego z ze skrzydeł samolotu, który wykonuje akurat obrót w powietrzu. Typowa rozrywka 60-latka.

Ciekawi mnie jak wygląda Tom Cruise na urlopie. I aż boję się pomyśleć jak będą wyglądały jego 70. urodziny. W każdym razie zdjęcie to pochodzi z planu jednej z dwóch nadchodzących obecnie części serii „Mission: Impossible”. Pierwsza z nich jest już na etapie post-produkcji, druga jest obecnie ciągle filmowana.

Premiera Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One zaplanowana jest na 14 lipca 2023 roku. Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two zobaczymy prawie rok później, czyli 28 czerwca 2024 roku.

Sprawdź najnowsze wpisy