ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

3. sezon Wiedźmina zbliża się wielkimi krokami – Polka w obsadzie

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Serial Wiedźmin na dobre podzielił fanów serii książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego oraz cyklu gier od CD Projekt RED. Śmiało można powiedzieć, że Netflix stworzył potwora, z którym sam musi się zmierzyć. Niemniej już wkrótce w bibliotece największego na świecie serwisu streamingowego pojawi się trzeci sezon serialu. W obsadzie nowej serii znajdziemy polską aktorkę!

Wiedźmin ze wzmocnieniami w obsadzie — Michalina Olszańska i wiele więcej

Wiedźmin ze wzmocnieniami w obsadzie — Michalina Olszańska i wiele więcej

W marcu informowaliśmy Was o tym, że w trzecim sezonie serialu Wiedźmin pojawi się Safiyya Ingar. Jak się okazuje, nie jest to jedyne wzmocnienie obsady nadchodzącej serii. Serwis Redanian Intelligence poinformował, że Netflix pozyskał grono nowych aktorów oraz aktorek, którzy pojawią się w nowej odsłonie cyklu. Łącznie jest to aż sześć osób. Co ciekawe w zestawieniu nowych nazwisk znajdziemy Polkę!

Jest to Michalina Olszańska, którą możemy kojarzyć z ról w takich produkcjach jak Pajęczyna, 1983 czy Ja, Olga Hepnarová. Ponadto 30-latka jest córką Wojciecha Olszańskiego, znanego szerszej publiczności jako Aleksander Jabłonowski. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Polka w ostatnich tygodniach była widziana na planie Wiedźmina w Walii, gdzie odgrywała postać jednej z czarodziejek wraz z Mahesh Jadu oraz Safiyyą Ingar. Poza Polką w trzecim sezonie serialu od Netflixa zobaczymy pięć nowych twarzy. Są to Kate Winter, Martyn Ellis, Harvey Quinn, Poppy Almond oraz Ryan Hayes. Ostatni z wymienionej piątki wcieli się w Artauda Terranove.

Niestety Netflix wciąż nie potwierdził, kiedy trzeci sezon Wiedźmina pojawi się na platformie. Aktualnie ekipa filmowa przebywa w pobliżu miejscowości Arfud w Maroko. Na skraju Sahary powstają zdjęcia, które zobaczymy w nadchodzącej odsłonie serii. Według przewidywań nowy Wiedźmin może zadebiutować już w 2023 roku. Biorąc pod uwagę tempo pracy twórców, można śmiało przypuszczać, że ten termin jest więcej niż prawdopodobny.

Źródło: Redanian Intelligence

Sprawdź najnowsze wpisy