ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Supernaturlana aktualizacja HBO Max – kilkaset godzin oglądania w sam raz na wakacje

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Aktualizacja HBO Max przynosi dziś serial, który uwielbiają miliony widzów na całym świecie. Mowa o Supernatural (Nie z tego świata) i oczywiście na platformie znalazły się od razu wszystkie odcinki. Tych jest aż 327 więc jeżeli ktoś planuje obejrzeć wszystko, to musi znaleźć na to sporo czasu. To grubo ponad 200 godzin oglądania, więc trzeba mieć nadzieję, że HBO Max nie wyrzuci serialu ze swojego katalogu zbyt szybko.

Nowości HBO Max – Supernatural i Bajer z Bel-Air na lipiec 2022

Supernatural to jeden z fenomenów telewizji i serial, który nagrywany był przez piętnaście lat. Pierwszy odcinek pojawił się bowiem jeszcze w 2005 roku, a oficjalnie zakończono emisję dopiero w 2020. Łącznie powstało 15 sezonów Supernatural (327 odcinków), a teraz wszystkie dostępne są na HBO Max. Warto tutaj dodać, że do tej pory można było oglądać Supernatural na platformie Amazon Prime Video, więc nie jest tak, że tytuł był niedostępny w Polsce. Swojego czasu regularnie pojawiał się także w ramówce jednej ze stacji telewizyjnych.

O czym opowiada serial Supernatural? To historia o dwóch braciach (Sam i Dean Winchester), którzy zajmują się poszukiwaniem zjawisk nadprzyrodzonych oraz eliminowaniu zagrożeń. Jeżdżą więc po całych Stanach Zjednoczonych, by walczyć z demonami, wampirami czy wilkołakami. To rodzinny biznes, w który zostali wciągnięci przez swojego ojca, a przynajmniej Dean Winchester. Zresztą więzy rodzinne odgrywają bardzo dużą rolę w cały serialu, który przez lata trochę ewoluował. Twórcy eksperymentowali z różnymi formami, więc znajdziemy tutaj zarówno odcinki wyjątkowo poważne, jak i takie typowo rozrywkowe. Główne rolę grają tutaj Jensen Ackles (Dean Winchester) oraz Jared Padalecki (Sam Winchester), ale na ekranie przewija się znacznie więcej nazwisk, jak np. Misha Collins, Jeffrey Dean Morgan czy Jim Beaver. Pomysłodawcą Supuernatural był Eric Kripke, który teraz zajmuje się także serialem The Boys, gdzie w trzecim sezonie występuje Jensen Ackles, ale i Jim Beaver z Supernatural. A co oprócz Supernatural trafiło na HBO Max?

  • Agenciaki (2020)
  • Bajer z Bel-Air znowu razem [+ audio, + napisy] (2020)
  • Irma Vep [S01E05] [+ audio, + napisy] (2022)
  • Morderstwo ze spadochronem [+ audio, + napisy] (2018)
  • Nie z tego świata [15 sezonów, 327 odcinków] [+ audio, + napisy] (2005)
  • Podjazdy (2020)
  • Szóstka z Nebraski [S01E03] [+ audio, + napisy] (2022)

Fani nostalgicznych powrotów powinni zainteresować się filmem Bajer z Bel-Air znowu razem. To spotkanie po latach z obsadą serialu, czyli coś, co HBO Max zrobiło już w przypadku serialu Przyjaciele. Dla fanów Bajer z Bel-Air to pozycja obowiązkowa, a dodajmy, że i sam serial dostępny jest na platformie.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy