ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Horrory na HBO Max – nowości na początek tygodnia są wyjątkowo zachęcające

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Nowe horrory zostały dodane na HBO Max, ale to nie wszystko, co pojawiło się w dzisiejszej aktualizacji platformy. W bibliotece pojawiło się raptem kilka tytułów, ale praktycznie każdy z nich jest wart naszej uwagi. Szczególnie zadowoleni powinni być też fani Idrisa Elby, ponieważ na HBO Max pojawiły się wszystkie sezony serialu Luther. Sprawdźmy więc, co ciekawego dziś w ofercie HBO Max.

Nowości HBO Max – horror Obecność 2, serial Luther i inne na lipiec 2022

Wśród dzisiejszych nowości na platformie HBO Max królują horrory, ponieważ stanowią jedną trzecią dodanych rzeczy. I choć mówimy tylko o dwóch filmach, to i tak warto poświęcić im uwagę. Szczególnie, że pierwszym z nich jest absolutny klasyk gatunku, czyli Egzorcysta. Opowieść o opętaniu, która nawet po kilkudziesięciu latach od swojego debiutu, potrafi przyprawić o ciarki na plecach. Dodajmy do tego wybitne efekty specjalne, która potrafią skutecznie zniesmaczyć nawet najtwardszych zawodników, co w tym przypadku działa na plus.

Kolejnym horrorem, który pojawił się na HBO Max, jest Obecność 2 (The Conjuring 2). Kontynuacja sporego hitu, która opowiada o parze demonologów zajmujących się badaniem niewyjaśnionych zjawisk. Tym razem akcja dzieje się w pewnym domu w Londynie, gdzie samotna matka nie jest w stanie poradzić sobie z nękającymi jej rodzinę duchami. A co jeszcze pojawiło się na HBO Max?

  • Egzorcysta [+ audio, + napisy] (1973)
  • Królowa [+ audio, + napisy] (2006)
  • Luther [20 odcinków] [+ audio, + napisy] (2010)
  • Obecność 2 [+ audio, + napisy] (2016)
  • Uciekaj i strzelaj [+ audio, + napisy] (2021)
  • Westworld [S04E02] [+ audio, + napisy] (2016)

Skoro dziś poniedziałek, to na HBO Max pojawił się kolejny odcinek czwartego sezonu Westworld, więc fani produkcji mogą już zabierać się za oglądanie. Oczywiście wspomniany na wstępie Luther to także pozycja niemal obowiązkowa dla wszystkich fanów seriali kryminalnych. I jedna z lepszych ról Elby, więc tym bardziej warto serial mieć na swojej liście. Na HBO Max dodano także film Królowa z Hellen Mirren, która wciela się w postać Elżbiety II. Historia skupia się tutaj na wydarzeniach po tragicznej śmieci Diany. Ostatnią z nowości jest film akcji Uciekaj i strzelaj.

Źródło: Upflix / HBO Max

Sprawdź najnowsze wpisy