ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Gdzie obejrzeć serial Yellowjackets – produkcja w końcu dostępna jest w Polsce

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Rozrywka

Pytanie, gdzie obejrzeć serial Yellowjackets w Polsce, można już uznać za nieaktualne. Serial zadebiutował bowiem w ofercie Canal+ i to bardzo dobra wiadomość, ponieważ to jedna z tych produkcji, która zbiera wręcz fenomenalne recenzje na świecie. Dość długo przyszło fanom seriali z Polski czekać na Yellowjackets, ale na szczęście ten czas oczekiwania już się skończył.

Gdzie obejrzeć Yellowjackets – Canal+ z nowym serialem w ofercie

Swoją premierę na Canal+ oraz Canal+ Online miał już pierwszy odcinek serialu Yellowjackets. I choć ten został już zakończony, a przynajmniej pierwszy sezon, to nowe odcinki na Canal+ będą pojawiać się w odstępnie cotygodniowym. Pierwszy sezon liczy sobie dziesięć odcinków, a na Canal+ Online można już oglądać dwa pierwsze. Serial wyprodukowano dla stacji Showtime i Yellowjackets ma być idealną propozycją dla tych, którzy uwielbiają Lost (Zagubieni). Zresztą sam pomysł wyjściowy jest dość zbliżony do tej kultowej już produkcji. Grupa osób, która przeżywa katastrofę lotniczą i musi zmierzyć się z… różnymi rzeczami. Zresztą przeczytajcie oficjalny opis serialu i zobaczcie trailer produkcji.

Samolot z żeńską drużyną piłkarek rozbija się w ostępach Ontario. Licealistki muszą przetrwać w dziczy. Po 25 latach przyjdzie im raz jeszcze stawić czoła mrocznym wydarzeniom z przeszłości. Doceniony przez krytykę, rozgrywający się na dwóch płaszczyznach czasowych serial z pogranicza psychologicznego dreszczowca i horroru.

Yellowjackets – opis z platformy Canal+ Online

Yellowjackets ma łączyć w sobie kilka gatunków filmowych – od dramat po horror, więc faktycznie to może być jedna z ciekawszych produkcji. Tych na rynku mamy coraz więcej i trudno znaleźć czas na to, by obejrzeć wszystkie z nich. Szczególnie jeżeli te rozsiane są po różnych platformach streamingowych. Jeżeli ktoś jednak korzysta z Canal+ Online, to teraz przynajmniej może sięgnąć po Yellowjackets. W serialu występują Melanie Lynskey (Dwóch i pół, Niebiańskie istoty, Nie patrz w górę, W chmurach), Christina Ricci (Rodzina Addamsów, Monster) i Juliette Lewis (Urodzeni mordercy, Od zmierzchu do świtu). Za serial odpowiadają Bart Nickerson i Ashley Lyne, scenarzyści takich seriali jak Narcos i The Originals.

Źródło: Canal+

Sprawdź najnowsze wpisy