ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
the terminal list serial amazon

The Terminal List – Chris Pratt w zwiastunie nowego serialu od Amazona

Autor: Przemysław Dobrzyński Kategoria: Rozrywka

Nadchodzącą serię wyreżyseruje Antoine Fuqua. Będzie to thriller akcji na podstawie powieści Jacka Carra.

The Terminal List- o czym opowie nowy serial Amazon Prime Video?

The terminal list serial Chris pratt

Głównym bohaterem „The Terminal List” jest Reece, w którego wcieli się Chris Pratt. Reece jest amerykańskim żołnierzem, który powraca do kraju po nieudanej misji. Oddział Navy SEALS, do którego należy wpadł w zasadzkę. Gdy mężczyzna wraca do domu, zaczyna przypominać sobie szczegóły nieudanej misji i szukać powodów jej porażki. W końcu trafia na dowody, które odkrywają przed nim iż spisek, który zagraża zarówno jemu jak i jego bliskim.

Kogo zobaczymy w serialu The Terminal List?

Jak wspominaliśmy wyżej, główną rolę w serialu Amazona zagra Chris Pratt. Oprócz niego w obsadzie znajdą się także Taylor Kitsch, Constance Wu, Riley Keough czy Patrick Schwarzenegger. Całość oparta jest na powieści autorstwa Jacka Carra. Jednym z reżyserów serialu jest Antoine Fuqua, który na koncie ma takie filmy jak „Dzień próby” czy „Bez litości”. Szykuje się więc, miejmy nadzieję, solidna dawka kina akcji w wersji serialowej.

„The Terminal List” będzie więc powrotem Chrisa Pratta do seriali po niemal dekadzie olbrzymich sukcesów w Hollywood jako gwiazda kina akcji. A przypominam, że dał się on poznać światu jako aktor komediowy w przebojowej serii „Parks and Recreation”. Potem jednak zawitał do uniwersum Marvela, jako Star-Lord w serii filmów „Strażnicy Galaktyki”. Niedługo później został gwiazdą kolejnej hitowej serii, tym razem „Jurassic World”, której ostatnia część pojawi się lada moment w kinach. W zeszłym roku pojawił się także w filmie „Wojna o jutro”, który także pojawił się w serwisie Amazona.

The Terminal List – kiedy premiera?

Premiera serialu „The Terminal List” już za niedługo, bowiem zaplanowana jest na 1 lipca 2022 w Amazon Prime Video.

Sprawdź najnowsze wpisy