ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

„Czarne lustro” z szóstym sezonem — hit Netflixa powraca!

Autor: Borys Francuz Kategoria: Rozrywka

Jeden z pierwszych największych hitów Netflixa, czyli serial Czarne lustro już wkrótce zostanie rozszerzony o nowy sezon. Ostatnia, piąta seria pojawiła się w najpopularniejszym serwisie streamingowym w 2019 roku. Po trzech latach przerwy przyszedł czas na sezon numer sześć!

Czarne lustro powróci w wielkim stylu?

Czarne lustro powróci w wielkim stylu?

W internecie pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że twórcy serialu Czarne lustro rozpoczęli prace nad szóstym sezonem swojej hitowej produkcji. Informacje potwierdził serwis Variety, który powołuje się na swoje najbardziej zaufane źródła. Niestety na ten moment nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów dotyczących nadchodzącej serii.

Wiemy jedynie, że szósty sezon ma składać się z większej liczby odcinków niż poprzednia seria. Piąta odsłona serialu została udostępniona na Netflixie w czerwcu 2019 roku i składała się jedynie z trzech epizodów. Dla porównania sezony trzeci i czwarty liczyły po sześć odcinków. Powrót do tworzenia szerszych serii na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom serialu, których przecież nie brakuje. Czarne lustro swego czasu było przecież jednym z największych hitów Netflixa!

Kolejna ważna kwestia dotyczącą szóstego sezonu serialu odnosi się do aspektów technicznych tworzenia kolejnych odcinków. Twórcy ponownie chcą stawiać na iście „kinową” jakość, a każdy z odcinków ma być niemalże prawdziwym filmem pełnometrażowym. Niektóre z epizodów ponownie mogą trwać nawet dłużej niż 60 minut. Dodatkowo producenci mają nie oszczędzać na swoim najnowszym przedsięwzięciu i pompować w nie wszystkie potrzebne pieniądze.

Aktualnie nie poznaliśmy, chociażby orientacyjnego terminu, w którym możemy spodziewać się premiery szóstego sezonu serialu Czarne lustro. Serwis Variety podaje natomiast, że na ten moment twórcy są w trakcie przeprowadzania castingu do obsady nowej serii. Wszystko wskazuje, więc na to, że fani serialu zapoczątkowanego w 2011 roku będą musieli czekać na nowy sezon co najmniej trzy lata. Wcześniej taka sytuacja miała miejsce między drugą a trzecią serią Czarnego lustra. Wówczas przerwa pomiędzy sezonami wynosiła ponad trzy i pół roku.

Źródło: Variety

Sprawdź najnowsze wpisy