Company of Heroes realistyczne jak nigdy! Oto zapowiedź trzeciej odsłony serii

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Studio Relic Entertainment, które stoi za produkcją Company of Heroes 3 podzieliło się z fanami serii nową zapowiedzią rozgrywki. Kanadyjski deweloper w tym roku skupił się przede wszystkim na realistycznej grafice, która przenosi nas front II Wojny Światowej.

Company of Heroes 3 to istna gratka dla oczu

Company of heroes 3

Dokładnie dwa dni temu (tj. 22 kwietnia) studio Relic Entertainment udostępnił w serwisie YouTube film, który prezentuje nam kulisy tworzenia Company of Heroes 3. Na wideo widzimy jaką uwagę twórcy przykuwają do szczegółów takich jak realistyczne odwzorowywanie żołnierzy, pojazdów oraz całego otoczenia. Czterominutowy film możecie znaleźć w linku zamieszczonym poniżej.

Zobacz też: Rosyjskie władze blokują dostęp do oficjalnej strony gry STALKER 2!

Jak sami widzicie Relic Entertainment stawia na realizm rozgrywki oraz rzetelne i dokładne oddanie czasów, w których rozgrywać się będzie fabuła. Warto więc zaznaczyć, że Company of Heroes 3 zabierze nas na do Włoch oraz Afryki Północnej z czasów II Wojny Światowej. Podobniej jak w przypadku poprzedników trzecia odsłona serii da graczom możliwość kierowania oddziałami zbrojnymi złożonymi z różnych grup żołnierzy oraz także pojazdów bojowych.

Wracając do samego filmu, trzeba zwrócić uwagę na słowa wypowiedziane przez samych twórców. Przede wszystkim poprawie ma ulec system uszkodzeń wizualnych. W Company of Heroes 3 gołym okiem będziemy mogli zobaczyć, chociażby wgniecenia w czołgach. Kolejnym dodatkiem w rozgrywce będzie wizualne ulepszenie modeli postaci. Teraz twórcy mają możliwość edytowania na przykład naszywek na mundurach. Oczywiście Relic Entertainment dużo pracy poświęciło także usprawnieniu animacji zarówno żołnierzy, pojazdów jak i otoczenia, w którym toczona jest bitwa.

Company of Heroes 3 na rynku ma pojawić się jeszcze w tym roku. Tytuł od kanadyjskiego dewelopera będzie dostępny tylko i wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Od jakiegoś czasu grę możecie dodać do swojej listy życzeń w serwisie Steam. Niestety na ten moment nie poznaliśmy żadnych inny szczegółów takich jak, chociażby wymagania systemowe trzeciej odsłony słynnej serii.

Źródło: YouTube

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy