Bądź jak Bill Murray — nowa gra VR o Pogromcach Duchów zapowiedziana

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Dziś w sieci pojawił się pierwszy teaser gry, która powstanie na kanwie serii filmów o Pogromcach Duchów. Co ciekawa nowa produkcja zostanie wypuszczona jedynie na urządzenia VR, co wiąże się z większą atrakcyjnością i immersyjnością rozgrywki.

Historia o Pogromcach Duchów w wirtualnej rzeczywistości

Historia o Pogromcach Duchów w wirtualnej rzeczywistości

Już wkrótce na urządzenia Meta Quest 2 trafi całkiem nowa gra, nad którą pieczołowicie pracują deweloperzy ze studia nDreams. Brytyjczycy ściśle współpracują z Sony Pictures Virtual Reality, które zajmie się także wydaniem tytułu oraz posiada prawa do kultowej franczyzy. Co ciekawe rozgrywka nadchodzącej gry ma opierać się na kooperacji. Gracze wcielą się w tytułowych Pogromców Duchów, którzy będą mieli za zadanie zwalczyć wrogie istoty za pomocą ikonicznych już sprzętów. Wedle zapowiedzi w jednej drużynie zmieści się do czterech użytkowników. Poniżej znajdziecie wspomniany wyżej teaser gry.

Zobacz też: Szybcy i wściekli 10 z oficjalnym tytułem i plakatem — oto… Fast X! Jednak czy komuś jest to potrzebne?

Akcja Pogromców Duchów VR będzie rozgrywać się w San Francisco, a nie w znanym nam z serii filmów Nowym Jorku. Deweloperzy dużą uwagę przykuli do fabuły oraz głównej kampanii, która ma być „szeroka i wciągająca”. Niestety nie poznaliśmy jeszcze daty premiery gry, ale wydawca zapowiedział, że termin ten zostanie podany w nadchodzących miesiącach.

Sam zwiastun rozgrywki napawa fanów serii wielkim optymizmem. W rozgrywce będziemy mogli dosłownie wejść w buty kultowych postaci odgrywanych przez Billa Murraya, Erniego Hudsona czy Ricka Moranisa. Wydaje się, że Pogromców Duchów VR to tytuł obowiązkowy dla każdego fana filmów z lat 80′ ubiegłego wieku! Na koniec warto także wspomnieć, że nie będzie to jedyna tegoroczna produkcja oparta na ikonicznej franczyzie. Kilka tygodni temu byliśmy świadkami oficjalnej zapowiedzi gry zatytułowanej Ghostbusters: Spirits Unleashed. Studio Illfonic, które jest odpowiedzialne za produkcję, zapewnia, że ich najnowszy produkty będzie atrakcyjnym dla oka wieloosobowym akcyjniakiem. Gra pojawi się na rynku w drugiej połowie 2022 roku.

Źródło: Engadget

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy