Thor: Love and Thunder z pierwszym oficjalnym zwiastunem

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Marvel Studios opublikowało dziś pierwszy oficjalny zwiastun wyczekiwanego Thor: Love and Thunder. Film swoją polską premierę zaliczy w lipcu tego roku, ale już teraz możemy nieco zaznajomić się z fabułą nowego projektu ze stajni MCU.

Thor: Love and Thunder — pierwszy zwiastun

Thor: Love and Thunder — pierwszy zwiastun

Kilka godzin temu Marvel Studios udostępniło w swoich mediach społecznościowych pierwszy oficjalny zwiastun filmu Thor: Love and Thunder. Jak sam tytuł wskazuje, tym razem ogromna wytwórnia filmowa z siedzibą w Kalifornii skupiła się na postaci Thora. W rolę tytułowego boga po raz dziewiąty wciela się Chris Hemsworth. Trailer utrzymany jest w bardzo luźnym i humorystycznym klimacie, co możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Premiery kinowe w maju – Doktor Strange, Downton Abbey i wiele więcej

Dodatkowo polski dystrybutor filmu zaprezentował lokalny tytuł produkcji, który brzmi Thor: Miłość i grom. Warto także dodać, że najnowszy projekt MCU do kin trafi już 8 lipca. Poza wspomnianym wyżej Chrisem Hemsworthem na wielkim ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak Tessa Thompson, Natalie Portman, Jeff Goldblum, Christian Bale czy Chris Pratt. Za kamerą Thor: Miłość i grom stanie natomiast Taika Waititi, który reżyserował poprzednią odsłonę serii — Thor: Ragnarok.

Fani Marvela i jego rozwijającego się uniwersum są niezwykle zauroczeni najnowszym zwiastunem. W sieci przeważają pozytywne komentarze, które nawet chwalą film jeszcze przed oficjalnym debiutem kinowym. Niemniej warto oddać Marvelowi, że trailer Thor: Miłość i grom robi wrażenie nawet na osobach niezbyt zaznajomionych z całym MCU.

Na koniec trzeba zaznaczyć, że Love and Thunder będzie czwartą częścią filmów poświęconych mitycznemu bogowi. Wcześniej mogliśmy oglądać blondwłosego superbohatera w Thorze (2011), Mrocznym świecie (2013) oraz wspomnianym wyżej Ragnaroku (2017). Filmem następującym w chronologii MCU tuż po Miłość i grom ma być natomiast Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, która zadebiutuje w listopadzie tego roku.

Źródło: Marvel Studios

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy