Ubisoft+ na siedem dni za darmo — co oferuje nam subskrypcja?

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Ubisoft śladem wielu innych usług zdecydował się na udostępnienie darmowego tygodnia dla nowych użytkowników Ubisoft+. Subskrypcja otwiera nam drogę do szerokiej listy gier, która składa się z ponad stu tytułów.

Ubisoft+ za darmo na siedem dni

Ubisoft+ za darmo na siedem dni

Na oficjalnej stronie Ubisoft+ pojawiła się informacja o rozpoczęciu nowej promocji. Tym razem francuska firma zdecydowała się na ukłon w kierunku wszystkich nowych użytkowników usługi. Jeśli nie wykupywałeś jeszcze subskrypcji, teraz możesz to zrobić za darmo. Okres próbny będzie trwał siedem dni i niczym nie różni się od tego co oferuje pełnoprawna wersja. Nowa oferta jest ważna od wczoraj (13 kwietnia) do 11 maja.

Zobacz też: Dodatek do Hearthstone już jest – co nowego przynosi Wyprawa do Zatopionego Miasta?

Dla osób niezaznajomionych z Ubisoft+ jest to usługa, która powstała na wzór popularnego Game Passa. Po wykupieniu subskrypcji otrzymujemy czasowy dostęp do ponad stu największych gier, do których prawa posiada francuski producent. Aktualnie wykupienie przepustki Ubisoft+ na miesiąc kosztuje 59,90 zł. Jeśli zdecydujemy się na rozszerzoną wersję, w której dodatkowo możemy grać w chmurze, koszt zwiększa się o dziesięć złotych. Aktualnie usługa jest dostępna tylko i wyłącznie na komputerach osobistych, ale Ubisoft nie ukrywa, że zamierza wejść ze swoim produktem także na konsole Xbox.

Usługa na ten moment oferuje nam dostęp do takich serii gier jak Assassin’s Creed, Far Cry, Tom Clancy’s czy Anno. Dodatkowo w skład Ubisoft+ wchodzi masa pojedynczych produkcji oraz co ważne wiele dużych DLC, rozszerzeń i przepustek sezonowych. Jeśli jesteście zainteresowani zapoznaniem się z całą biblioteką usługi znajdziecie ją na oficjalnej stronie Ubisoftu. Poza dostępem do szerokiej listy gier subskrypcja raz na jakiś czas obdarowuje swoich klientów ciekawymi nagrodami w postaci różnych przedmiotów specjalnych, które możemy wykorzystać w konkretnych tytułach (np. Watch Dogs: Legion, Far Cry 6, Rainbow Six Siege).

Źródło: Ubisoft

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy