The Batman HBO Max

Premiera The Batman na HBO Max – wielki hit już za kilka dni na platformie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

The Batman pojawi się na HBO Max wcześniej, niż zakładaliśmy. Platforma właśnie poinformowała o tym, że wielki kinowy hit pojawi się online już w najbliższy poniedziałek. Innymi słowy, tegoroczne Święta Wielkanocne będzie można spędzić w Gotham. Jeżeli ktoś wcześniej nie oglądał nowej wersji przygód Człowieka Nietoperza, to niedługo będzie mógł to zrobić bez wychodzenia z domu.

Premiera The Batman w HBO Max – kwiecień z wielkim kinowym hitem

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że The Batman nie pojawi się w kwietniu na HBO Max. Teraz wiemy już, że to nieprawda, ponieważ platforma sama podała informację, że premiera tego kinowego hitu już za kilka dni. The Batman na HBO Max pojawi się bowiem 18 kwietnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Równo za tydzień będzie więc można sprawdzić w domowym zaciszu, czy produkcja nam się spodoba. Oczywiście pod warunkiem, że wcześniej jej nie widzieliśmy. Polityka HBO i Warner Bros. zakłada bowiem, że duże kinowe produkcje mają trafiać do streamingu już po 45 dniach od ich kinowej premiery.

To wyniki pandemii i hybrydowego modelu dystrybucji. Ten sprawdzał się już przy okazji innych filmów, jak chociażby Diuna czy Matrix Zmartwychwstania. Nie dziwne więc, że zdecydowano się go utrzymać także teraz. Zazwyczaj na debiut kinowych hitów na platformach streamingowych trzeba było czekać długie miesiące lub decydować się na wypożyczenie filmów. Ten drugi przypadek pozwala na obejrzenie produkcji online, ale zazwyczaj mamy na to 48 godzin. The Batman na HBO Max będzie dostępny znacznie dłużej, bo to przecież produkcja Warner Bros., więc nie trzeba się śpieszyć z jej oglądaniem.

Zobacz też: To może być kolejny hit od Netflixa – Metal Lords to naprawdę dobre kino.

Ostatnio na HBO Max pojawiły się klasyczne Batmany z lat dziewięćdziesiątych, więc tak naprawdę brakowało tylko tego najnowszego. Tym samym uniwersum DC mocno się rozrasta na HBO Max, co z pewnością ucieszy fanów komiksów. Do 18 kwietnia już niedługo, więc można teraz tylko czekać na debiut filmu na platformie. Jeżeli chcecie przeczytać, jak nam się podobał film, to recenzja The Batman już na Was czeka.

Źródło: HBO Max

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy