Kangurek Kao

Kangurek Kao powraca w skocznym stylu – na takie platformówki czekamy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Kangurek Kao to w niektórych kręgach klasyka, którą trzeba po prostu znać. Miłośnicy gier platformowych z pewnością pamiętają skocznego kangura, a teraz mogą już zacierać ręce. Nowa wersja gry pojawi się bowiem na rynku latem tego roku. Zwiastun zapowiada całkiem przyjemną rozgrywkę, a na dodatek ta zadebiutuje w całkiem interesującym wydaniu.

Kangurek Kao powraca – nowa przygoda już niebawem na PC, Xbox, PlayStation i Switch

Kangurek Kao

Minęło już ponad dwadzieścia lat od debiutu Kangurka Kao na rynku gier. Pierwsza odsłona serii na rynku pojawiła się pod koniec 2000 roku i z miejsca stała się jedną z ulubionych pozycji wielu graczy. Grafika 3D i multum kolorów zapewniły produkcji sukces, choć pod względem fabularnym tytuł nie oferował zbyt wiele. Za to było bardzo dużo poziomów, a i sama frajda z gry była odpowiednia. Doczekaliśmy się jeszcze kilku odsłon serii od polskiego studia Tate Multimedia, a teraz przyszła pora na kolejną. Nowy Kangurek Kao ma zadebiutować latem i dostępny będzie na praktycznie wszystkich platformach. Od komputerów osobistych, a na konsolach skończywszy.

Kangurek Kao będzie rebootem serii, czyli zupełnie nowym otwarciem dla platformówki. Tym razem główny bohater ma wybierać się na poszukiwania zaginionego ojca, a na drodze stanie mu oczywiście wielu przeciwników. Zwiastun pokazuje także, czego można się spodziewać w kwestii samego gameplay oraz grafiki. I jest nieźle, choć oczywiście z pełną oceną należy wstrzymać się do samej premiery gry. Jednak już teraz całość wygląda naprawdę zachęcająco, a szczególnie, jeżeli pierwsze części gry darzy się sporym sentymentem. W końcu mówimy też o polskiej produkcji, więc to też swoje robi.

Zobacz też: Among Us zaatakowane przez hakerów – co się wydarzyło?

Dobra wiadomość jest też taka, że w Polsce dostępna będzie wersja pudełkowa produkcji. I to nie tylko taka klasyczna, ale również specjalna, którą nazwano Superskoczna Edycja. W jej skład, oprócz samej gry, wejdzie także kilka dodatków. Te skierowane są głównie do młodszego odbiorcy, a wśród nich znajdziemy magnes na lodówkę, kolekcjonerskie naklejki, plecakoworek oraz oczywiście specjalne pudełko. Nie znamy jeszcze dokładnej ceny gry.

Źródło: Cenega informacja prasowa

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy