Hellboy hbo max

Chłopiec z piekła rodem trafia na HBO Max – nowości w sam raz na gorący weekend

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Nowości od HBO Max, które dziś zostały dodane do oferty z pewnością ucieszą fanów komiksów. Na platformę zawitał bowiem „Hellboy” i to w wersji, która zdecydowanie warta jest obejrzenia. Mowa tutaj o produkcji, która miała wręcz idealną obsadę, bo w rolę chłopca z piekła rodem wcielił się sam Ron Perlman. Już dla samej tej produkcji warto odpalić w weekend HBO Max, ale to nie wszystko, co trafiło na platformę.

Nowości HBO Max na weekend – Hellboy, Obecność i nowe odcinki seriali na marzec 2022

HBO Max

Może i liczba nowości, które dziś trafiły na HBO Max nie jest ogromna, ale zdecydowanie warta uwagi. Szczególnie zadowoleni powinni być fani komiksów oraz horrorów. Zacznijmy jednak od tych pierwszych. Na HBO Max pojawił się dziś bowiem „Hellboy” z 2004 roku, czyli jedna z ciekawszych adaptacji komiksowych w historii. Za reżyserię odpowiadał tutaj Guillermo del Toro, czyli twórca m.in. fenomenalnego „Labiryntu Fauna”. Dodatkowo świetną rolę dostał tutaj Ron Perlman, który jako Hellboy odnalazł się wręcz fantastycznie. Film powstał na podstawie komiksu Mike’a Mignola i opowiada historię pół-człowieka, pół-demona, którego z piekła przyzywa… Rasputin. W cały proceder zamieszani są jeszcze naziści, więc możecie spodziewać się bardzo pokręconego, ale dobrego seansu. A oto lista nowości od HBO Max, które są od dziś dostępne dla subskrybentów.

  • Hellboy [+ audio, + napisy]
  • Obecność 3: Na rozkaz diabła
  • All American [S04E12] [+ audio, + napisy]
  • Młodzi Tytani: Akcja! [5 odcinków] [+ audio]
  • Randka z gwiazdą [6 odcinków] [+ audio, + napisy]
  • Ruxx [S01E05] [+ audio, + napisy]
  • Superman i Lois [S02E08]

Zobacz też: Netflix dodał idealny serial na weekend – będzie co oglądać.

Oprócz nowych odcinków seriali, kolejnym i jedynym na dziś nowym filmem, jest „Obecność 3: Na rozkaz diabła”. To produkcja z zeszłego roku (2021), która opowiada o poszukiwaniu demona przez pewną parę badaczy zjawisk paranormalnych. Ta część filmu została nawet dobrze przyjęta przez fanów. Dobra wiadomość jest taka, że można się o tym przekonać osobiście bez wstawania z kanapy. Co więcej, na HBO Max znajdziemy także pierwszą część filmowej sagi, która zatytułowana jest po prostu „Obecność”. Niestety, ale drugiej odsłony na HBO Max nie znajdziemy. Ta dostępna jest na Player lub do wypożyczenia np. w Chili.

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy