Amazon Prime Video

Ostre nowości Amazon Prime Video – weekend pod znakiem ciężkich brzmień

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Jakie nowości Amazon Prime Video przygotował na ten weekend? Jeżeli chodzi o nowe produkcje, to nie ma tego zbyt wiele, ale za to na platformę powróciło kilka starszych produkcji. Fani zespołu Metallica powinni być zachwyceni, ponieważ ponownie będzie można obejrzeć koncerty zespołu. Wprawdzie to nie to samo, co zobaczenie ich na żywo, ale lepsze to, niż nic.

Nowości Amazon Prime Video – Metallica wraca na platformę VOD

Na Amazon Prime Video można znaleźć czasem naprawdę interesujące nagrania muzyczne czy dokumenty. Dziś także pojawiło się trochę czegoś dobrego, a już na pewno dla fanów mocniejszych brzmień. Na platformę powróciły bowiem dwa nagrania, które były już wcześniej dostępne, ale zniknęły. Tym razem można spojrzeć na nagrania z zupełnie różnych okresów muzycznych grupy. „Metallica: Cunning Stunts” to bowiem nagrania z czasów Load/Re-Load, a drugi materiał pochodzi już z 2009 roku z Meksyku. Oba nagrania z koncertów warto zobaczyć, choć nie są to tak kultowe materiały, jak dokument „A Year and a Half in the Life of Metallica”, gdzie można było zobaczyć grupę w jednym z ciekawszych okresów ich działalności, czyli „Czarnego albumu”. Można się tutaj oczywiście spierać, czy to najlepszy ich album czy nie, ale z całą pewnością jest to płyta, która wyniosła zespół do pierwszej ligi. A jak prezentują się inne nowości dodane dziś na Amazon Prime Video? Oto ich lista.

  • Metallica: Cunning Stunts
  • Metallica: Orgullo, Pasión, Y Gloria – Tres Noches En La Ciudad De México
  • Yajamana
  • Biffy Clyro: Cultural Sons of Scotland [+ napisy]
  • No Woman No Try
  • Star Trek: Picard [S02E04] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Netflix rozpoczął weekend od kolejnego sezonu uwielbianego serialu.

Fani muzyki mogą spojrzeć także na film dokumentalny „Biffy Clyro: Cultural Sons of Scotland”. Ten opowiada o procesie nagrywania kolejnej płyty przez szkocki zespół rockowy Biffy Clyro, więc można zajrzeć za kulisy powstawania tego typu nagrań. Oczywiście fani Star Treka czekali na nowy odcinek drugiego sezonu „Picarda”, więc to dla nich najważniejsza nowość dzisiejszego dnia. I co sądzicie o tym, co przygotował Amazon Prime Video? Znajdziecie coś dla siebie?

Źródło: Upflix / Amazon Prime Video

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy