Netflix nowości

Nowości Netflix na weekend – wyczekiwany przez miliony hit powraca

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Jakie nowości Netflix przygotował na weekend? Wielki hit serialowy powraca z drugim sezonem na platformę i choć ma tylko osiem odcinków, to z pewnością wiele osób będzie zadowolonych z takiego początku weekendu. Wprawdzie niewiele więcej trafiło dziś na platformę, ale i tak będzie co robić w najbliższych dniach. Sprawdźmy więc, co takiego Netflix ma dla swoich subskrybentów.

Nowości Netflix na weekend – Bridgertonowie powracają w 2. sezonie

Bridgertonowie netflix 2 sezon

Tego, że serial „Bridgertonowie” stanie się wielkim sukcesem, można było się spodziewać. Oparty na powieściach Julii Quinn serial ma w sobie wszystko to, czego można wymagać od wciągającej produkcji. Mamy tutaj całkiem dobrze zarysowane postaci, które w pierwszym sezonie całkiem przyjemnie się rozwijają, ciekawą stylistykę oraz wciągającą fabułę. Wprawdzie trudno tutaj mówić o prawdzie historycznej, ale też „Bridgertonowie” nie udają, że są produkcją tego typu. To typowy serial obyczajowy, który jednak w pewnym momencie skręca nawet w stronę… erotyka. Sam początek pierwszego sezonu tego nie zapowiada, ale już pod koniec w serialu robi się naprawdę gorąco. Dobrze o tym wiedzieć, jeżeli planujecie oglądać produkcję z młodszymi odbiorcami u boku. Teraz na Netflix pojawił się drugi sezon serialu, który liczy sobie osiem odcinków. Zapowiada się, że będzie to kolejny hit od platformy, która szeroko reklamuje 2. sezon serialu już od dawna. A tak prezentuje się lista nowości, które dziś trafiły na platformę.

  • Bridgertonowie [8 odcinków – drugi sezon] [+ audio, + napisy]
  • 800 Metros [3 odcinki] [+ audio, + napisy]
  • Transformers: BotBots [10 odcinków] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Zegarki Omega x Swatch za chwilę pojawią się na OLX, ale lepiej poczekać z ich zakupem.

Powyższa lista nowości nie jest jak widać specjalnie okazała, ale warto też zwrócić uwagę na hiszpański serial dokumentalny „800 Metros”. Ten dokument opowiada o zamachach terrorystycznych, których dokonano z wykorzystaniem rozpędzonej ciężarówki. Nie jest to oczywiście lekki i przyjemny serial, ale warto go sprawdzić, bo porusza istotne i ważne kwestie. Oprócz kilku dodanych nowości na Netflix, część filmów opusza dziś bibliotekę VOD. Z platformy znikają dwa ciekawe tytuły. Pierwszym z nich jest komedia „Austin Powers i Złoty Członek”, czyli satyra na filmy ze szpiegami oraz agentami specjalnymi. Drugim z tytułów, który zniknął z Netflix jest „Krwawy diament” z Leonardo DiCaprio.

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy