Far cry 6 za darmo weekend

Far Cry 6 za darmo przez weekend – będzie też misja związana ze… Stranger Things

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Grę Far Cry 6 będzie można sprawdzić za darmo w najbliższy weekend, a tak naprawdę rozgrywkę będzie można zacząć już od jutra (24 marca). Ubisoft potwierdził bowiem, że gracze przez najbliższe dni będą mieli możliwość przetestowania ostatniej odsłony FPS-a, który niezmiennie cieszy się sporą popularnością. Ostatnio można było w ten sposób sprawdzić Assassin’s Creed: Valhalla.

Far Cry 6 za darmo na weekend i Stranger Things na dokładkę

Między 24 a 27 marca będzie można sprawdzić Far Cry 6 za darmo i to praktycznie na wszystkich platformach (PC, Xbox, PlayStation). To już kolejna tego typu akacja, która ma zachęcać niezdecydowanych graczy do tego, by po darmowym weekendzie skusili się na zakup produkcji. W przypadku Far Cry 6 spokojnie uda się przejść wątek fabularny w czasie darmowej dostępności gry. To więc naprawdę dobra okazja, by spróbować swoich sił na kolejnej tropikalnej wyspie, gdzie Ubisoft wysłał graczy. Jednocześnie od 24 marca będzie możliwość sprawdzenia darmowego DLC, które łączy świat Far Cry 6 ze Stranger Things. Oznacza to, że podczas darmowego weekendu z grą można się będzie przenieść do trochę innego świata.

Zniknięcie, nowa bezpłatna misja połączenia światów Far Cry i Stranger Things, jest dostępna od 24 marca dla wszystkich graczy w Far Cry 6. Zniknięcie po raz pierwszy w historii przeniesie do Far Cry rozgrywkę horroru, przetrwania i działania w ukryciu. Pojawią się tajemnicze postacie, nowe wyposażenie i nowe elementy świata. W Zniknięciu, gracze przejdą do wypaczonej wersji Yary, zainspirowanej światem po drugiej stronie, gdzie Dani odkrywa, że Yaranie znikają i nikt nie jest bezpieczny, nawet Chorizo. Gracze będą mogli odkryć miejsca inspirowane serialem Stranger Things, takie jak ukryty bunkier i opuszczone laboratorium. Tymczasem Dani, z nowymi skórkami na miotacz ognia i strzelbę, szuka Chorizo i musi się dowiedzieć, co się stało z porwanymi Yaranami.

Ubisoft

Zobacz też: Na Netflix wjechały właśnie nowe… gry.

Far Cry 6 swoją premierę miało w zeszłym roku i zostało dość ciepło przyjęte przez społeczność graczy. Wprawdzie nie ma tutaj zbyt dużej rewolucji, jeżeli chodzi o rozgrywkę, ale też nie o to chodziło. To dobrze skrojona pozycja FPS, która łączy w sobie elementy walki z nieszablonowym poczuciem humoru. Warto więc sprawdzić grę, skoro zaraz będzie można to zrobić za darmo.

Źródło: Ubisoft / Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy