Urodzeni mordercy hbo max

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów trafił na HBO Max, czyli nowości w bibliotece

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Dzisiejsze nowości na HBO Max powinny ucieszyć fanów kultowych filmów. Otóż „Urodzeni mordercy” trafiają na platformę, a to jedna z tych produkcji, którą pomimo kontrowersyjnej treści, warto po prostu znać. Jednak wśród nowych tytułów dostępnych od dziś na HBO Max nie zabrakło także kolejnych odcinków ulubionych seriali. Spójrzmy więc, co ciekawego zawitało dziś na HBO Max.

Nowości w HBO Max – Urodzeni mordercy i inne nowości na marzec 2022

Hbo Max

Wiemy już, czego można się spodziewać po kwietniowych nowościach na HBO Max, ale to nie oznacza, że na platformie do końca miesiąca nie pojawią się żadne hity. Czeka nas jeszcze sporo dobrego, a dziś na początek tygodnia na HBO Max wylądował jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów w historii kinematografii. Mowa o „Urodzonych mordercach”, czyli historii zakochanej pary, która „umila” sobie życie mordowaniem innych. Dzieło Olivera Stone’a było wielokrotnie przywoływane w USA jako film, który przyczynił się do masakr w szkołach. Film miał nawoływać do agresji i zyskał „sławę”, której twórcy zapewne nigdy nie chcieli. „Urodzeni mordercy” to produkcja… dziwna. Stworzona w sposób odrobinę teledyskowy z narracją, która może wywoływać pewien dyskomfort u odbiorcy. Jednak to też prawdziwy popis aktorski. Woody Harrelson oraz Juliette Lewis zagrali tutaj mistrzowsko, a na ekranie pojawią się także Robert Downey Jr. czy Tommy Lee Jones. Warto także dodać, że Stone opierał „Urodzonych morderców” na scenariuszu, który stworzył Quentin Tarantino, ale ten finalnie nie chciał się pod nim podpisać. Co jeszcze trafiło dziś na HBO Max? Tak prezentuje się lista nowości:

  • To już jest koniec [+ audio, + napisy]
  • Urodzeni mordercy [+ audio, + napisy]
  • Wolność [+ audio, + napisy]
  • Zgaga [+ audio, + napisy]
  • Billions [S06E09] [+ audio, + napisy]
  • Lakers: Dynastia zwycięzców [S01E03] [+ audio, + napisy]
  • Obsesja Eve [S04E05] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Wiesz, kiedy najlepiej ładować telefon? Ten poradnik rozwieje Twoje wątpliwości.

Fani seriali „Billions” oraz „Obsesja Eve” powinni być zadowoleni, ponieważ nowe odcinki są już dostępne na platformie. W przeciwieństwie do np. Netflixa, HBO nie udostępnia od razu całych sezonów, a robi to w cotygodniowych odstępach. Jeżeli więc ktoś chce być na bieżąco, to teraz może już odpalać aplikację i oglądać.

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy