HBO Max

TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali na HBO Max – Polacy rzucili się na Diunę i… Matrixa

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Jak przedstawia się TOP 10 najpopularniejszych filmów i seriali dostępnych na HBO Max? Można powiedzieć, że dokładnie tak, jak przypuszczaliśmy. Polacy najchętniej sprawdzali ostatnio kinowe hity oraz tytuły, które wcześniej nie były tak łatwo dostępne w streamingu. Debiut HBO Max w Polsce sprawił, że wiele osób mogło nadrobić zaległości, ale zapewne nie każdy był z tego powodu zadowolony.

Najpopularniejsze filmy i seriale na HBO Max – co oglądaliśmy?

Serwis Just Watch przygotował zestawienie najpopularniejszych produkcji, które dostępne były na HBO Max od czasu premiery platformy (08.03) do 14 marca. Nie są to więc wyniki, które bezpośrednio pochodzą od HBO, ale bazują na popularności i zainteresowaniu daną produkcją na platformie Just Watch. Jednak widząc poniższe tytuły można zgodzić się z tym, że faktycznie tak prezentowały się wybory widzów bezpośrednio po premierze HBO Max. Nie dziwi to, że najpopularniejszymi filmami okazały się te, które niedawno oglądać można było w kinach. Mowa szczególnie w dwóch dużych tytułach, czyli „Diuna” oraz „Matrix: Zmartwychwstania”. I o ile ten pierwszy wart jest polecenia, to już w przypadku czwartego Matrixa warto podchodzić do niego ostrożnie. Już druga i trzecia część były specyficzne, ale miały swój klimat, którego czwarta odsłona serii nie posiada. Dla fanów to może być mały szok, ale za to można produkcję zatrzymać w dowolnym momencie, co jest przewagą nad tym, że oglądałoby się ją w kinie.

Popularnością cieszył się także „King Richard: Zwycięska rodzina”, czyli fabularyzowana historia ojca jednych z najpopularniejszych tenisistek na świecie (Serena i Venus Williams). Jeżeli chodzi o najpopularniejsze seriale, to tutaj raczej widzowie interesowali się dobrze znanymi produkcjami, ale cieszy wysoka obecność nowości, czyli „Peacamaker”. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście tego serialu, sprawdźcie naszą recenzję „Peacemaker”, a z pewnością zmienicie zdanie.

Zobacz też: Dużo świetnych nowości od Netflix w sam raz na weekend.

TOP 10 najpopularniejszych filmów HBO Max

 1. Diuna
 2. Matrix: Zmartwychwstania
 3. King Richard: Zwycięska rodzina
 4. Matrix
 5. Mother!
 6. Joker
 7. Kosmiczny mecz: Nowa era
 8. Coco
 9. Ciche miejsce 2
 10. Mroczny rycerz

TOP 10 najpopularniejszych seriali HBO Max

 1. Genialna przyjaciółka
 2. Wiktoria znaczy zwycięstwo
 3. Pamiętniki wampirów
 4. Peacemaker
 5. Gra o Tron
 6. Euforia
 7. Dwóch i pół
 8. Rick i Morty
 9. Folklor
 10. Pora na przygodę!

Źródło: Just Watch

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy