In Sound Mind do odebrania za darmo w Epic Games Store

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Już dzisiaj gracze posiadający konto w Epic Games Store będą mogli odebrać kolejną darmową grę. Tym razem będzie to dosyć świeży horror zatytułowany In Sound Mind.

Kolejna darmowa gra od Epic Games Store – oto In Sound Mind

In Sound Mind za darmo w Epic Games Store

Już dziś (tj. 17 marca) o godzinie 17:00 czasu polskiego Epic Games Store udostępni nową darmową grę. In Sound Mind to klimatyczny horror wyprodukowany przez małe studio We Create Stuff, a wydany we wrześniu zeszłego roku przez Modus Games. Oferta dodania do swojej biblioteki nowej, darmowej gry będzie ważna przez tydzień, czyli do 24 marca.

Zobacz też: The Quarry — nowa straszna gra od studia Supermassive

Gra swoich odbiorców znajdzie na pewno wśród fanów niekonwencjonalnych gier. Poniżej znajdziecie oficjalny opis tytułu od We Create Stuff pochodzący z Epic Games Store.

In Sound Mind to niesztampowy, psychologiczny horror z pierwszoosobową perspektywą oraz szaleńczymi łamigłówkami, wyjątkowymi walkami bossów i oryginalną ścieżką dźwiękową autorstwa The Living Tombstone. Eksploruj i walcz w serii niepokojących wspomnień podczas podróży przez mechanizmy miejsca, z którego najwyraźniej nie możesz uciec – swojego umysłu.

Gra na ten moment zarówno na platformie Epic Games Store jak i serwisie Steam kosztuje blisko 125 złotych, więc na pewno warto wrzucić ją dzisiaj do swojego koszyka. Trzeba także zaznaczyć, że In Sound Mind po premierze zgarnęło wiele dobrych recenzji. Serwis metacritic zajmujący się ocenianiem gier wystawił produkcji z 2021 roku notę 75 punktów w skali 1-100. Poniżej znajdziecie także wymagania sprzętowe potrzebne do uruchomienia In Sound Mind.

Wymagania minimalneWymagania zalecane
System operacyjny64-bitowy system Windows 764-bitowy system Windows 10
ProcesorCore i5-4460
AMD FX-6300
Core i7-3770
AMD FX-9590
Pamięć RAM8 GB16 GB
Karta graficznaNvidia GeForce GTX 960
AMD Radeon R9 280
Nvidia GeForce GTX 1060
AMD Radeon RX 480
Wolne miejsce na dysku20 GB20 GB
Dane pochodzą z platformy Epic Games Store

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy