Ms. Marvel — pierwszy zwiastun serialu MCU i Disney+

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun najnowszego produktu z uniwersum Marvela. Serial trafi na platformę streamingową Disney+ i przedstawi nam nową superbohaterkę — Ms. Marvel.

Kolejna postać do kolekcji — Ms. Marvel

Ms. Marvel

Dokładnie wczoraj na platformie YouTube pojawił się pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu ze stajni Marvela. Planowana od dłuższego czasu produkcja w końcu nabrała kształtów i takim sposobem już 8 czerwca tego roku trafi na jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych, czyli Disney+. Ms. Marvel przedstawi nam historię Kamali Khan — nastolatki pochodzącej z Pakistanu, ale na stałe mieszkającej w Stanach Zjednoczonych. Bohaterka serialu nabywa specjalne super moce dzięki, którym „Przyszłość znajduje się w jej rękach”. Poniżej znajdziecie oficjalny trailer produkcji.

Zobacz też: Kot w butach: Ostatnie życzenie z pierwszym zwiastunem! Sequel powstaje po 11 latach

W główną bohaterkę wciela się Iman Vellani. Dla urodzonej w 2002 roku aktorki jest to pierwszy duży angaż, ale w perspektywie ma także udział przy filmie The Marvels. Vellani na planie pełnometrażowej produkcji stanie u boku takich gwiazd kina jak Brie Larson (Kapitan Marvel) czy chociażby Samuel L. Jackson (Nick Fury). Poza młodą aktorką w obsadzie Ms. Marvel znajdziemy jeszcze Aramisa Knight, Saagar Shaikha, Risha Shah, Zenobie Shroff, Mohana Kapura czy Matta Lintza.

Serial pochodzący spod ręki Marvela został stworzony przez Bisha K. Aliego, który jest także głównym scenarzystą. Za zespół reżyserki odpowiadają natomiast bracia Adil El Arbi oraz Bilall Fallah. Pochodzące z Maroka rodzeństwo wyreżyserowało pierwszy i ostatni odcinek serialu. Za nakręcenie kolejnych trzech epizodów odpowiadał już Sharmeen Obaid-Chinoy, a swoją cegiełkę do serialu dołożyła także Meera Menon, która stanęła za kamerą jednego z odcinków. Oznacza to, że pierwszy sezon Ms. Marvel złoży się łącznie z sześciu epizodów.

Źródło: YouTube/Wiki

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy