Kot w butach: Ostatnie życzenie z pierwszym zwiastunem! Sequel powstaje po 11 latach

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Dziś w internecie pojawił się oficjalny zwiastun filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie. Sequel produkcji DreamWorks zadebiutuje na wielkim ekranie po jedenastu latach od premiery swojego poprzednika.

Kot w butach: Ostatnie życzenie zmierza do kin

Kot w butach: Ostatnie życzenie zmierza do kin

Zgodnie z przewidywaniami dzisiaj na platformie YouTube wylądował zwiastun filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie. W główną rolę w oryginalnej ścieżce dźwiękowej po raz kolejny wciela się Antonio Banderas. Jednak na ekranie zobaczymy także kilku zupełnie nowych bohaterów. Sequel filmu z 2011 roku do kin trafi 23 września tego roku. Poniżej znajdziecie oficjalny trailer produkcji DreamWorks.

Zobacz też: Euro Truck Simulator 2 odkłada premierę DLC „Heart of Russia” na później

Za reżyserię drugiej odsłony Kota w butach odpowiada Joel Crawford. Amerykanin na swoim koncie ma już wyreżyserowanie takich animacji, jak Trolle: Świąteczna misja oraz Krudowie 2: Nowa era. Wcześniej Crawford pracował głównie jako storyboardzista, a w swoim CV może wpisać udział przy tworzeniu Kung Fu Pandy, Filmu o pszczołach, Shreka Forever czy SpongeBoba: Na suchym lądzie.

Kot w butach: Ostatnie życzenie po raz kolejny zabierze nas do świata nieustraszonego kociaka, któremu towarzyszy Kitty Kociłapka (Salma Hayek). W sequelu pojawi się także nowa postać — Perro (Harvey Guillén). Ponadto już oficjalnie przedstawiono nam kolejnych aktorów, którzy użyczą swoich głosów w uniwersum Kota w butach. W obsadzie znaleźli się: Olivia Colman, Ray Winstone, Samson Kayo, Anthony Mendez oraz Da’Vine Joy Randolph.

Zgodnie z opisem, który został zamieszczony pod najnowszym zwiastunem, główny bohater filmu będzie musiał podjąć się swojej najpoważniejszej jak dotąd misji.

Pierwszy raz od ponad dziesięciu lat DreamWorks Animation prezentuje nowe przygody z uniwersum Shreka. Wyjęty spod prawa Kot w butach orientuje się, że jego zamiłowanie do niebezpieczeństwa i poniewieranie wszelkich zasad doprowadziło go pod ścianę. Kot wykorzystał osiem ze swoich dziewięciu żyć, ale chęć odzyskania straconych istnień popycha go w stronę swojej największej przygody.

Oficjalna zapowiedź filmu (YouTube)

Źródło: Universal Pictures

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy