Nieślubne dziecko Counter-Strike’a i Wordle — oto CS:GOrdle

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Fenomen gry Wordle sprawił, że w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej produkcji mających przypominać hitową łamigłówkę. Niedawno internauci stworzyli grę, która jest wariacją Wordle oraz Counter Strike’a: Global Offensive.

CS:GOrdle — łamigłówka dla graczy

CS:GOrdle — łamigłówka dla graczy

Wczoraj użytkownik serwisu Reddit o nicku holla udostępnił link do swojej autorskiej gry. Produkcja oparta jest o prosty schemat znany nam z hitowego Wordle. Tym razem tematyka gry nie opiera się jednak o angielskie słówka, ale o skiny do broni z Counter Strike: Global Offensive. Poniżej znajdziecie krótką prezentację strony nazwanej przez twórcę CS:GOrdle.

Zobacz też: Plush ma milion klientów i rozdaje z tej okazji solidne pakiety internetu

Zasady gry są bardzo proste. Każdego dnia wybierane jest hasło, które jest jednym z dostępnych w Counter Strike: Global Offensive skinów. Użytkownicy CS:GOrdle muszą w ośmiu próbach odgadnąć, o którą skórkę chodzi. Żeby to uczynić, trzeba wpisać nazwę dowolnego skina w wyszukiwarce, a następnie metodą prób i błędów dojść do poprawnej odpowiedzi. Gracze do swojej dyspozycji mają sześć kategorii, a są to:

  • Rodzaj broni (np. pistolet lub karabin)
  • Model broni (np. AK-47 lub AWP)
  • Kolor broni
  • Cena broni (kwoty pojawiają się przy wybranych skórach)
  • Rzadkość broni
  • Kondycja (np. fabrycznie nowa lub zaprawiona w boju)

W przypadku pierwszych trzech kategorii, wybierając swoją skórkę, możemy oczywiście bezpośrednio trafić (wtedy pojawi się zielona skrzynka) lub spudłować (wyświetla się czerwona skrzynka). W trzech ostatnich kategoriach do czynienia mamy już z niebieskimi skrzynkami, które oznaczone są strzałką w górę (cena/rzadkość/kondycja wyższa niż wskazana) lub strzałką w dół (cena/rzadkość/kondycja niższa niż wskazana).

Gra jest naprawdę bardzo łatwa w obsłudze, więc po rozegraniu jednej partii na pewno każdy szybko połapie się w zasadach. CS:GOrdle mimo tego, że jest skierowane głównie do graczy Counter Strike: Global Offensive może przyciągnąć przed ekran także innych odbiorców. Co ważne gra jest całkowicie darmowa i dostępna w przeglądarce.

Źródło: Reddit

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy