Overwatch za darmo Switch

Poznaliśmy wymagania sprzętowe bety Overwatch 2

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Stojące za drugą odsłoną gry Overwatch studio Blizzard Entertainment przedstawiło wymagania sprzętowe na komputery osobiste wersji beta swojej najnowszej produkcji. Same testy gry ruszą już niebawem.

Overwatch 2 beta — wymagania sprzętowe na PC

Overwatch 2

Dane dotyczące sprzętu, który „uciągnie” beta testy Overwatch 2 podała na swoim Twitterze użytkowniczka Naeri. Pracująca w przeszłości w Blizzard Entertainment Koreanka przedstawiła takie oto wymagania:

Wymagania minimalneWymagania rekomendowane
SystemWindows 7
Windows 8
Windoes10 64-bit
Windows 10 64-bit
ProcesorAMD Phenom X3 8650
Intel Core i3
AMD Ryzen 5
Intel Core i7
Pamięć RAM6 GB8 GB
Karta graficznaAMD Radeon HD 7000 series
NVIDIA GeForce GTX 600 series
AMD Radeon R9 380
NVIDIA GeForce GTX 1060
Wolna przestrzeń na dysku50 GB50 GB

Zobacz też: Wyprzedaż jRPG na Steam — co ciekawego znalazało się na przecenie?

Jak widać następca gry Overwatch jest bardziej wymagający niż swój poprzednik. Blizzard Entertainment w wymaganiach zwiększyło pamięć potrzebną do zainstalowania gry o 20GB, poszerzeniu uległa też rekomendowana pamięć RAM. Mimo wszystko beta Overwatch 2 nie ma wygórowanego „progu wejścia”. Oznacza to, że tytuł powinni odpalić nawet gracze z dosyć przeciętnymi PC-tami. Trzeba jednak zaznaczyć, że są to wymagania do uruchomienia wersji beta gry. Ostateczna lista z odpowiednimi komponentami pojawi się w okolicach premiery tytułu.

Testy bety Overwatcha 2 rozpoczną się w kwietniu, a dostęp do nich dostaną tylko nieliczni gracze. Skoncentrują się oni na rywalizacji pięć na pięć. Warto przypomnieć, że beta trafia tylko i wyłącznie na komputery osobiste, więc na próżno będzie jej szukać na konsolach PlayStation czy Xbox.

Źródło: PC Games N

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy