Safiyya Ingar dołączy do obsady trzeciego sezonu Wiedźmina

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Netflix oficjalnie poinformował, że trzeci sezon Wiedźmina pojawi się na platformie jeszcze w tym roku. Mimo tego, że producent nie rozpoczął jeszcze zdjęć, wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy już pierwszą aktorkę, która dołączy do uniwersum serialu. Tym szczęśliwcem jest Safiyya Ingar.

Poznajemy nowe gwiazdy Wiedźmina — oto Safiyya Ingar

Safiyya Ingar w Wiedźminie

Aktualnie twórcy serialu pracują nad etapem przedprodukcyjnym serialu. Dla fanów najistotniejsze wydaje się teraz być dobieranie lokacji oraz przede wszystkim aktorów, którzy pojawią się w trzecim sezonie Wiedźmina. Casting do nowej odsłony serialu wciąż trwa, ale portal Redanian Intelligence dotarł do bardzo ciekawych informacji. Dziennikarze z serwisu dowiedzieli się, że angaż przy Wiedźminie dostała niedawno Safiyya Ingar.

Zobacz też: Ponad 50 tytułów znika z HBO Max z końcem marca – kilka z nich trzeba koniecznie nadrobić

Młodziutką aktorkę widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji jak Lato szpiegów czy Lekarze. Absolutnie niekontrowersyjną tezą będzie więc ta mówiąca, że rola w Wiedźminie będzie dla Brytyjki najpoważniejszym jak dotąd wyzwaniem w przygodzie z aktorstwem. Niestety na ten moment nie poznaliśmy imienia postaci, w którą wcieli się Safiyya Ingar. Przewiduje się jednak, że Brytyjka może wcielić się w Marię Barring znaną jako Milva. Na ten trop kieruje nas przede wszystkim to, że twórcy szukali do tej roli bardzo młodej aktorki.

Na ten moment nie poznaliśmy innych nazwisk, które zasilą obsadę trzeciego sezonu Wiedźmina. Jednak poza informacjami o tym, że do serialu została zaangażowana Safiyya Ingar poznaliśmy kilka szczegółów co do samej fabuły. W zeszłym miesiącu w internecie pojawiały się doniesienia mówiące o tym, że zdjęcia do serialu powstaną we Włoszech, Chorwacji i Słowenii. Poza tym możemy być niemal pewni, że nowym antagonistą w Wiedźminie zostanie Ralf Blunden znany lepiej, jako Profesor. Na kolejne informacje fani serialu muszą więc cierpliwie poczekać, ale biorąc pod uwagę częstotliwość pojawiania się w przestrzeni medialnej kolejnych doniesień, mogą oni spać spokojnie.

Źródło: Redanian Intelligence

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy