Chris Klippel jest pewny — GTA VI nie pojawi się przed końcem 2024 roku

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Znany branżowy dziennikarz — Chris Klippel poinformował, że GTA VI najprawdopodobniej nie zadebiutuje przed końcem 2024 roku. Francuz jednocześnie zdradził, że Rockstar może wypuścić oficjalną zapowiedź gry jeszcze w tym roku.

Niestety… na GTA VI jeszcze poczekamy

GTA VI

Twórca portalu Rockstar MagChris Klippel zamieścił na swoim Twitterze post, w którym pisze o najnowszych informacjach dotyczących premiery Grand Theft Auto VI. Francuz w branży jest znany jako rzetelne źródło wiedzy na temat działań Rockstar. Przypomnijmy, że producent jakiś czas temu ogłosił, iż prace nad GTA VI „są w toku”.

Fani serii na wiadomość zareagowali szałem radości, wyczekując jednocześnie na rychłą premierę gry. Niestety Chris Klippel właśnie ostudził nieco zapał graczy. Dziennikarz poinformował, że Rockstar osiągnęło ważny punkt w pracach nad GTA VI, ale nie spodziewa się on, że gra pojawi się na rynku przed końcem 2024 roku. Na szczęście Francuz przyniósł także pozytywną wiadomość. Według jego źródeł Rockstar może oficjalnie ogłosić i zaprezentować tytuł jeszcze w tym roku.

Zobacz też: Na nic tak nie czekam, jak na trzeci sezon The Boys – takich seriali powinno być więcej

Trzeba tu jednak zaznaczyć, że nie są to informacje pochodzące prosto od nowojorskiego producenta. Jednocześnie Klippel w przeszłości wielokrotnie trafnie przewidywał poczynania Rockstar oraz leakował nowinki dotyczące gier z serii Grand Theft Auto. Na ten moment niestety nie wiemy nic na temat tego, co zaoferuje nam GTA VI. W sieci pojawiają się jedynie kolejne przecieki, które niekoniecznie muszą okazać się prawdą.

Warto jednak zaznaczyć, że wszyscy zgadzają się z tym, iż najnowsza odsłona serii zagwarantuje graczom coś, czego jeszcze nie widzieli. Michael Pachter w zeszłym tygodniu poinformował, chociażby, że GTA VI będzie rozgrywać się w czterech ogromnych miastach. Kolejni informatorzy zdradzają natomiast, że Rockstar nad grą pracuje aktywnie od siedmiu czy nawet ośmiu lat!

Źródło: Games Radar

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy