Płatne współdzielenie kont na Netflix

Aktualizacja biblioteki Netflix – strach się bać tego, co dodano na platformę ostatnio

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Nowości, które pojawiły się na Netflix ostatnio to coś, co może spodobać się fanom horrorów. Aktualizacja biblioteki z ostatnich dni pokazuje, że platforma wie, co dodawać, by przestraszyć swoich użytkowników. Wprawdzie nowości nie ma zbyt wiele, ale wśród nich z pewnością znajdziemy tytuły, które warto będzie obejrzeć. Co więc nowego zawitało na platformę ostatnio?

Aktualizacja biblioteki Netflix – Dom w głębi lasu i inne nowości na marzec 2022

Netflix biblioteka

Ostatnie dni na Netflix przyniosły sporo całkiem ciekawych rzeczy, a wśród nich film, który miał być kolejnym hitem platformy. Mowa o „Projekt Adam”, który zrecenzowaliśmy już na naszym portalu i można powiedzieć, że wyszło… tak sobie. Oczywiście każdy powinien sprawdzić osobiści, czy dana produkcja mu odpowiada, więc zachęcamy do obejrzenia i sprawdzenia osobiści, czy tytuł się Wam podoba. Przejdźmy jednak do innych nowości, które dostępne są na Netflix. Ostatnie dni nie przyniosły wielu nowych produkcji, ale wśród nich warto wyróżnić horrory. Szczególnie „Dom w głębi lasu”, który choć teoretycznie zaczyna się jak większość filmów grozy, to finalnie oferuje coś bardziej nowatorskiego. Trudno tutaj mówić więcej o fabule, bo zwyczajnie zepsuje się przyjemność z oglądania.

Możemy powiedzieć, że „Dom w głębi lasu” to nowe spojrzenie na horror, gdzie grupa studentów zostaje odseparowana od świata zewnętrznego i czeka na nich coś… paskudnego. Brzmi jak wiele inny filmów z tego gatunku, ale naprawdę warto dać produkcji szansę. O ile oczywiście jeszcze jej nie oglądaliście, ponieważ film jest z 2011 roku, czyli ma już trochę lat na karku. To samo można powiedzieć o kolejnym horrorze, czyli „Koszmarze następnego lata”. Tutaj już mamy bardzo klasyczne podejście, ale też warto obejrzeć. Poniżej możecie się zapoznać z listą ostatnio dodanych tytułów na Netflix.

  • Kokainowy Rick (2018) [+ audio, + napisy]
  • Dom w głębi lasu (2011) [+ audio, + napisy]
  • Koszmar następnego lata [+ audio, + napisy]
  • Bulgasal: Nieśmiertelni [2 odcinki] [+ napisy]
  • Outlander [S06E02] [+ audio, + napisy]
  • Świat Karmy [8 odcinków] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Co znika z HBO Max do końca marca? Bardzo dużo świetnych produkcji.

Zaplanowane do usunięcia na Netflix

W najbliższych dniach zniknie także kilka tytułów, które na Netflix dostępne były od dłuższego czasu. Poniżej możecie zobaczyć ich listę.

  • Czarne święta (do 15.03)
  • Domek w górach (do 18.03)
  • Alexis Viera: Historia przetrwania (do 19.03)
  • Eagle Eye (do 19.03)

Źródło: Upflix / Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy