Deadpool 3 powstaje! Reżyserem filmu zostanie Shawn Levy?

Borys Francuz Borys Francuz Rozrywka

Niezwykle wyczekiwany Deadpool 3 wyłania się na horyzoncie. Pierwsza odsłona serii powstała w 2016 roku, a druga dwa lata później. Teraz wszystko wskazuje na to, że trzecia część cyklu wkrótce trafi do kin.

Trzymajcie się — Deadpool 3 coraz bliżej!

Deadpool 3 w produkcji?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Deadpool 3 znajduje się „w trakcie prac”. W postać niepowtarzalnego superbohatera po raz kolejny wcieli się Ryan Reynolds, a za kamerą ma stanąć natomiast Shawn Levy. Doświadczony reżyser w swoim CV ma już takie filmy i seriale jak Giganci ze stali, Noc w muzeum, Stażyści czy Stranger Things. Jednak dla fanów Deadpoola najważniejszą informacją powinna być ta, że Levy w ostatnich latach sporo współpracował z Reynoldsem.

Zobacz też: They Call Me Magic – pierwszy zwiastun serialu dokumntalnego o Earvinie Johnsonie

Obaj panowie wspólnie stworzyli takie filmy jak Free Guy (2021) oraz Projekt Adam (2022). Porozumienie na linii reżyser-główny aktor może więc sprawić, że Deadpool 3 przebije swoich poprzedników. Levy wciąż negocjuje z twórcami serii, jednak niemalże pewne jest to, że za scenariusz do filmu odpowiadać będą Rhett Reese oraz Paul Wernick. Duet „napisał” już dwie poprzednie odsłony cyklu. Na sam scenariusz wpływ mają także siostry — Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin.

Niestety na ten moment nie wiemy nic o dacie premiery filmu. Ponadto na próżno szukać informacji na temat obsady produkcji. Jednak pojawienie się pierwszych doniesień o reżyserze i scenarzystach Deadpool 3 na pewno sygnalizuje, że debiut kinowy filmu jest już bliżej niż dalej. Warto przypomnieć, że będzie to także pierwsza produkcja z serii nakręcona w 20th Century Fox przejętym już przez Disney Company.

Poprzednie dwie odsłony cyklu zyskały mnóstwo pozytywnych recenzji. W serwisie Filmweb Deadpool z 2016 roku zyskał ocenę 7.6/10. Co ciekawe Deadpool 2 z 2018 roku uzyskał identyczną notę. Dodatkowo za wcielenie się w postać bohatera w czerwonym stroju ogromne uznanie zyskał sam Ryan Reynolds.

Źródło: Games Radar

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy