Obi-Wan Kenobi zwiastun trailer Disney

Zwiastun Obi-Wan Kenobi wylądował – jest Moc i oby Disney+ szybciej zawitał do Polski

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Zwiastun Obi-Wan Kenobi, czyli nowego serialu z uniwersum Star Wars właśnie się pojawił. Trailer zapowiada serial, który na Disney+ pojawi się już pod koniec maja na platformie. Dalej nie wiemy, kiedy dokładnie Disney+ zadebiutuje w Polsce, ale według ostatnich informacji, ma się to wydarzyć latem. To oznacza, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać na to, by obejrzeć kolejny serial nawiązujący do Gwiezdnych Wojen.

Zwiastun Obi-Wan Kenobi – Disney+ zapowiada nowy serial z Ewanem McGregorem

Fani Gwiezdnych Wojen od dawna czekali na ten moment, czyli możliwość zobaczenia tego, jak prezentuje się Ewan McGregor w roli Obi-Wan Kenobiego. Oczywiście aktor już wcześniej wcielał się w postać w pierwszych trzech częściach Gwiezdnych Wojen (I-III). Można też zaryzykować stwierdzenie, że to on był postacią, która trzymała wszystko w ryzach i przez to filmy dało się oglądać. Nie każdemu pierwsze części (chronologicznie) się podobały, ale teraz można będzie zatrzeć niemiłe wspomnienia. Serial Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ już 25 maja. Pierwszy trailer Obi-Wan Kenobi nie zdradza zbyt wiele, ale pokazuje, czego po serialu można się spodziewać.

Sama fabuła będzie oczywiście częściowo nawiązywała do tego, co działo się w całym uniwersum Star Wars. Akcja serialu będzie rozgrywać się 10 lat po wydarzeniach pokazanych w trzeciej części sagi (Zemsta Sithów). Obi-Wan Kenobi będzie musiał zmierzyć się z tym, co się wtedy wydarzyło, czyli z przejściem Anakina Skywalkera na ciemną stronę mocy. Niewykluczone więc, że w serialu zobaczymy także Haydena Christensena, który w filmowej sadze wcielał się w Anakina. Dla wszystkich fanów Star Wars nowy serial od Disney+ z pewnością jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Jeżeli nawet nie dziesięciolecia.

Zobacz też: Co nowego dziś na Netflix?

Obi-Wan Kenobi zapowiada się ciekawie, a o jakość produkcji nie ma się co raczej obawiać. Disney+ tworzył już seriale z uniwersum Gwiezdnych Wojen i ten zostały bardzo ciepło przyjęte przez fandom. Ewan McGregor to też aktor, który raczej nie zgodziłby się na wystąpienie w serialu, który miałby kiepski scenariusz. Powrót do kultowej roli z pewnością nie był łatwy, bo przecież fani mają swoje wymagania oraz oczekiwania, ale coś czujemy, że może być naprawdę ciekawie. Oby więc Disney+ zawitał do Polski jak najszybciej.

Źródło: Disney+

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy